Сторінка 1 з 3 123 ОстанняОстання
Всього знайдено 26, показано з 1 по 10.

Тема: Мовне питання.

Типово Мовне питання.

Доброго вечора !
    Оглянув ваш сайт і форум.

Власне, я не очікував побачити таке на ЛЬВІВСЬКОМУ сайті.

Ви робите заяву на проведення конференції з питань поширення культури аніме, манга і т.д. Звісно, за наявності сайту, охочі одразу відвідають сайт.
    Що вони бачать:
    1.Питання оформлення - ваш вибір, але на думку багатьох відвідувачів, можна було обрати більш ... гармонійно намальовану картинку.

2.Окреме питання - дизайн форуму- не чіпатиму, але знайти необхідні кнопки досить важко (зверніть увагу)

3.В інформації допущені грубі мовні помилки

МОВА сайта і форуму:
    1.Чому половина тем форуму українською, інша - російською?
    2. Коли читав інформацію про "Знімальну групу White Reflection Team" виникло враження, наче інформацію писали з заплющеними очима, за короткий проміжок часу, і геть зовсім не вичитували перед тим, як опублікувати на сайті.
    Одна справа - помарки технічні, але ж є відверті русизми, та навіть їх написано з помилками!

Сайт - це ваша візитка.
    А в цьому описі спотикаєшся на кожному рядку і не раз!
    Поважайте себе, якщо бажаєте поваги від інших.
    Востаннє редагував СашкоЯ: 23.02.2009 о 18:40.

runaway G.E.A.R Учасник WR Team Аватар для Joker
    Звідки Ви
    в небесах, на облачке
    Дописи
    161

Типово

Не нравится – не читайте, читаете – не комментируйте, читаете и комментируете – не удивляйтесь.(с непомнюхто).
    Я понимаю ваше желание сразу нарисовать картинку, а также понимаю что вы хотите поделиться с нами своими идеями о том что и как должно быть нарисованно, жду с нетерпением вашых мыслей. Также ваш порыв сделать нам новый дизайн мне нравится, жду аргументированных предложений, специально для вас мы можем сделать 2 кнопки, каждая на полэкрана -- легко и просто в использовании, искать тоже ничего не надо, думать тоже...

Насчёт остального -- Oh, well...
    Скорее всего у меня отношение дейcтвительно такое наплевательское что я вас не уважаю...
    Не нравится – не читайте, читаете – не комментируйте, читаете и комментируете – не удивляйтесь.(с непомнюхто) .

Звідки Ви
    в небесах, на облачке
    Дописи
    161

Типово

эмм, и какого фига этот пост находится в разделе про ФТП?)))))))

эхх, уже переместили....
    Востаннє редагував Joker: 23.02.2009 о 19:24.

↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A Учасник проекту Аватар для Sandro
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    550

Типово

СашкоЯ
    Окреме питання - дизайн форуму- не чіпатиму, але знайти необхідні кнопки досить важко (зверніть увагу)
    Перелічи, будь ласка. Скільки тут сиджу, таких проблем не виникало, та й до того ж форум у нас на стандартному vBulletin.
    1.Чому половина тем форуму українською, інша - російською?
    Ну це пояснюється дуже просто. Не знаю, що там думають про Львів в інших містах, але в ВР людей, які розмовляють українською можна перерахувати на пальцях одної руки. Багато говорить на суржику... Адміністрація російськомовна, тому в неї і виникають проблеми з оформленням текстів українською.
    Питання оформлення - ваш вибір, але на думку багатьох відвідувачів, можна було обрати більш ... гармонійно намальовану картинку.
    Згоден...

Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    550

Типово

Коли читав інформацію про "Знімальну групу White Reflection Team" виникло враження, наче інформацію писали з заплющеними очима, за короткий проміжок часу, і геть зовсім не вичитували перед тим, як опублікувати на сайті.
    Ну, швидше за все, так і було.
    Прочитав зараз сам, що там написано, трохи підправив в силу своїх досить посередніх знань української мови.

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Цитата Допис від Sandro Переглянути допис
    в ВР людей, які розмовляють українською можна перерахувати на пальцях одної руки.
    ОРЛИ ? Відкрий "учасники" по к-сті постів і подивись хоча-би на 1-шу десятку. Або на самі бампані теми. Пальців вистачило ?
    ..А в реалі, якшо соізволиш з:явитися, я нарахую тобі значно більше))
    Востаннє редагував Tar67: 23.02.2009 о 23:51.

Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    550

Типово

Добре, на пальцях двох рук, це не відміняє того факту, що у Львові зовсім не така ситуація, як уявляють в інших містах.
    Ну якби на зустрічі у нас домінує все рівно російська. Можливо просто більшість україномовних такі мовчазні Я сходу назву тільки тебе, Тайорі, Нагасакі, Тріелу і Лонгмара. Це з тих, що завжди говорять по-українськи. Сам я, як і дехто іший, часто на російську переходжу. :/
    П.С. Я якби й сам україномовний якщо що.
    П.П.С. На наступній зустрічі постараюсь бути, на жаль останнім часом не мав часу, спочатку сессія, а два останніх тижні в неділю в цей час випадала зустріч з батьком.
    Востаннє редагував Sandro: 24.02.2009 о 00:01.

Типово

Цитата Допис від Joker Переглянути допис
    Не нравится – не читайте, читаете – не комментируйте, читаете и комментируете – не удивляйтесь.(с непомнюхто).
    Знайдеш - покажи
    Ти ж не для себе в блог пишеш, хіба ні?
    Чи навіщо тоді сайт

Я понимаю ваше желание сразу нарисовать картинку, а также понимаю что вы хотите поделиться с нами своими идеями о том что и как должно быть нарисованно, жду с нетерпением вашых мыслей. Также ваш порыв сделать нам новый дизайн мне нравится, жду аргументированных предложений
    Прикро, що так усе сприймають. Особисто мені зрозуміло, бо неодноразово спостерігав хто і чому так реагує.
    З такими порухами - всього вам найкращого.

специально для вас мы можем сделать 2 кнопки, каждая на полэкрана -- легко и просто в использовании, искать тоже ничего не надо, думать тоже...
    Згоден, кнопку "створити тему" 8 шрифтом на невиразному фоні я та кілька відвідувачів форуму могли не побачити через власну короткозорість. Щодо себе - Забираю свої слова , і прошу вибачити.

Насчёт остального -- Oh, well...
    Скорее всего у меня отношение дейcтвительно такое наплевательское что я вас не уважаю...
    Не нравится – не читайте, читаете – не комментируйте, читаете и комментируете – не удивляйтесь.(с непомнюхто) .
    Щодо іншого - справді так воно і є.
    Не дивуйтеся лишень потім відвідуваності ваших заходів чи сайту.
    Востаннє редагував СашкоЯ: 24.02.2009 о 02:00.

Звідки Ви
    в небесах, на облачке
    Дописи
    161

Типово

ну как, появился анонимус, и требует чтобы его уважали, холили, лелеяли и наверное 50 пунктом в его списке требований стоит "каждый раз при обращении добавлять -sama"
    смешно, это форум, а не награждение на оскара.

кому надо что-либо на нашем сайте или форуме - тот найдёт. кому не надо, ну...юзверей уже в базе много...
    Востаннє редагував Joker: 24.02.2009 о 02:08.

Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    550

Типово

ХЗ, мені навпаки маленькі кнопки подобаються, компактненько все.

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •