Сторінка 1 з 6 123 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 54, показано з 1 по 10.

Тема: Anime Line - український журнал про Аніме та культуру Японії

Типово Anime Line - український журнал про Аніме та культуру Японії

Представляем вашему вниманию Первый Украинский журнал про Аниме и культуру Японии - Anime Line. Мы хотели сделать, что-то особенное, создать маленький мир Японии, у нас на Украине, и, я думаю, у нас это получилось. Вот так всё просто: мы подумали, мы осуществили, и результат нашей роботы теперь в продаже. Надеемся, вам понравится наш журнал.

Приобрести первый и второй выпуск журнала можно здесь

Все предложения, пожелания и восторги принимаем на наш ящик anime-journal at alg.com.ua

Гуру Аватар для IgorekmaG
    Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

Перший український журнал і на російській мові.
    Я звісно догадуюсь чому, але все таки... Макулатури про анме на російській мові є предостатньо, хотілось би чтогось на рідній почитати...
    Правда незнаю як сам журнал, бо не читав, але відгуки про нього середні, ну спишимо це на ПЕРШИЙ...
    Правда думаю почитати буде цікаво, може навіть і куплю...

Типово

Полеміка стосовно доцільності виходу журналу російською/українською мовою вже була на форумі http://uanime.org.ua/forum/viewtopic.php?f=2&t=995 щоб не повторюватися привожу посилання.

Мудило Скам'яніле Учасник WR Team Аватар для Nahasaki
    Звідки Ви
    リヴィウ
    Дописи
    857

Типово

Цитата Допис від sveneld Переглянути допис
    Полеміка стосовно доцільності виходу журналу російською/українською мовою вже була на форумі http://uanime.org.ua/forum/viewtopic.php?f=2&t=995 щоб не повторюватися привожу посилання.
    Ну вобшем там прийшли до висновку, що даний журнал - XYNTA.
    Востаннє редагував Nahasaki: 10.02.2009 о 11:46.
    THERE IS INSUFFICIENT DATA FOR A MEANINGFUL ANSWER

Користувач Аватар для Rioshi
    Звідки Ви
    Львов
    Дописи
    98

Типово

Якщо відкинути мовне питання, то цілком нормальний журнальчик (листав 1-й номер). Хоча мені, наприклад, все одно чи на рос. чи на укр. :)
    Yare yare daze

Користувач Аватар для Karine-chan
    Звідки Ви
    Львiв, Левандiвка ^_^
    Дописи
    55

Типово

Вчора погортавши кiлька перших випускiв я теж дiйшла висновку що журнальчик непоганий, але цей артконкурс в кожному випуску... не знаю хто його оцiнює i розставляє мiсця, але як на мене все це робиться не дуже обьєктивно i професiйно... а деякi малюнки там надрукованi ну просто вбивають... якщо не вистачає малюнкiв кожного мiсяця на десятку, то й не треба, можна показати переможця i кiлька достойних малюнкiв, а не заповняти мiсце невiдомо чим...
    Девушки, по сути своей, все ангелы... но когда им обламывают крылья — приходится летать на метле...

Мега гуру Учасник WR Team Аватар для Triela
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    1.018

Типово

Я також погортала паро сторінок...в паро журналах, назнайшла повторювання інформаціїї (ИМХО)
    Але в принципі класно)))))))
    Ты как хочешь, а я поехала
    (целую, твоя крыша)

Гуру Аватар для IgorekmaG
    Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

Купив вчора цей журнал. Сів, почитав. І справді непогано. Оформлення хороше, написано цікаво. Всього правда ще не перечитав.
    Замічу тільки, що сторінок маловато, і можливо було б непогано обзавестися якимось СД чи ДВД доповненням, з роліками, остами, опеннігами чи чимось іншим (ІМХО).

Типово

Третий выпуск Anime Line уже в продаже

Тихий мембер Аватар для qstomer
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    90

Типово

скільки коштує таке видання? у львові продаеться? постери є у середині?

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •