Сторінка 2 з 6 ПершаПерша 1234 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 54, показано з 11 по 20.

Тема: Anime Line - український журнал про Аніме та культуру Японії

Типово

перший номер 13 грн другий та третій по 18
    До Львова може бути надісланий поштою.
    Постерів у середині немає.
    Дізнатися про все це можна було натиснувши на посилання http://anime-market.kiev.ua/market/a...mart-2009.html

Гуру Аватар для IgorekmaG
    Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

Доречі, хороша думка, друкувати хочаб один, фомату А3 або менший, постер.
    Приємний бонус до журнала і багато хто купував би заради постера всередині.

Типово

На жаль це б підвищило ціну журналу. До того ж складений постер у середині журналу мав би лінії згину, що на мою думку погано

Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

Думаю сильно на ціну би не вплинуло, за задоволення потрібно платити

Знаєш, в мене вдома лежить декілька справжніх японських журналів, пряміком з японії. Звісно за якістю паперу і поліграфії, незрівняти з жодним відчизняним виданням, але не про це мова. У всіх цих журналах, знаходиться МІНІМУМ (наголошую) три двохсторонні постери по ширині журнала, складені в двоє, і нічого їм не є, нормально розкладаються і вішаються куди хочеш.
    А один журнал "Денгекі Хіме", взагалі має надзвичайно великий фомат, я коли відкрив посилку, то неповірив очам, в роскладі, він навіть більший за А3 листок, і там в комплекті ідуть 5 двохстороніх постера, високої якості, і це при ціні журнала 10 доларів, на тодішній час 50 грн., тепер з цією довбаною кризою це вже буде десь 85 грн.
    Раньше міг дозволити собі таке задоволення, тепер приходиться від багато чого відказуватися

Типово

При великому накладі видання постер суттєво не впливає на ціну, при малих це вносить суттєві зміни у вартість.

Тихий мембер Аватар для qstomer
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    90

Типово

буде більше попиту , буде і розмір більший і якість і постери думаю, тим більше приємно гортати журнали, в інтернеті трохи набридає шукати усіляку інфу, а тут тобі під ніс усе цікаве

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Цитата Допис від IgorekmaG Переглянути допис
    Перший український журнал і на російській мові.
    Я звісно догадуюсь чому, але все таки... Макулатури про анме на російській мові є предостатньо, хотілось би чтогось на рідній почитати...
    Зразу видно, що темунечитав.
    В двох словах, чому ти фейлиш.

Справа в тому, що є така дуже негативна річ, як НЕДОРЕЧНА толерантність до рос. мови (танкісти, капс спеціально для вас затиснув). Якщо україномовне видання на заході принципово не куплять, то на заході про російськомовне переважно полайдосять «а чого не по-українськи», але куплять його все-одно (тобто, фактично, своєю гривнею підтримають російськомовного виробника).
    Питання : якого дідька видавцю видавати українське ? Ми ж всі тут поліглоти, мля. «Главнае, шоб все друг друга панімалі», так ?

Ти не подумай, я не розказую, шо тобі купувати, а що ні. Просто, якщо вже підтримуєш російське, не треба питати «а де ж українське» ?..

Не буде його. Через таких толерантних поліглотів, як ти.

Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

Tar67
    Навіть якщо я принципово упруся і не буду купувати російськомовні видання, то україномовних від того не побільшає.
    А поскільки почитати літературу такого напрямку все одно хочеться, то робити нічого і приходиться купувати те що є в наявності, будь воно хоч на англійській.
    І не від мене це все залежить, і не від будь якого покупця російськомовного товару, а залежить це все від нашої держави, від того що в нас така складна мовна проблема і вирішити її немає кому, а може ніхто і нехоче цього робити.
    Звісно що видавцям зручніше видавати на російській мові, бо на російській купить вся Україна і навіть країни СНГ, а от на українській, в переважній більшості, західна Україна.
    Якщо взяти для прикладу іншу державу, наприклад Японію, там одна мова і там видають тільки на японській (в основному). Як би в нас, ці лінивці парламентарі, які думають тільки про свою ср*ку, подумали про народ. Якби видали указ, що всі видання примусово мають бути на українській мові, так як зробили з телебаченням, тоді був би толк і можна було про щось говорити, а так.... нема про що....
    І на останок....
    Якби мені продавець запропонував одне і те ж видання на укр. і рос. мові, я без вагань вибрав би українськомовне видання.

Типово

Цитата Допис від IgorekmaG Переглянути допис
    Якби мені продавець запропонував одне і те ж видання на укр. і рос. мові, я без вагань вибрав би українськомовне видання.
    А на сході країни було б навпаки. :/

Тихий мембер Аватар для VKey
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    66

Типово

Цитата Допис від sveneld Переглянути допис
    А на сході країни було б навпаки. :/
    Схід від заходу не так вже й сильно відрізняється

Але тоді в гру вступае фактор ціни — купувати видане в Україні просто дешевше ніж завезене з закордону. І така практика діє по всьому світі.
    На данний час проблема крім законодавства ще й у небажанні видавців бавитися з перекладом і авторськими правами. Хоча їх можна зрозуміти: ніхто не хоче лишній раз ризикувати своїми грошима (а раптом хтось купить українське). Особливо це стосується малих видавництв, а таких в Україні більшість. Але видавати Українською всеодно необхідно, тим паче попит на ЯКІСНІ українські видання зростає.
    Тьма єсть отсутсвие Света.
    Но Свет не есть отсутствие Тьмы.
    Будьте осторожны ступая на путь Света
    ибо он может привести во Тьму,
    и лишь во Тьме открыты все дороги.
    Но видно ли ту, по которой идёш?

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •