Сторінка 1 з 27 12311 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 266, показано з 1 по 10.

Тема: З днем народження....

Гуру Аватар для IgorekmaG
    Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово З днем народження....

Ось вирішив створити тему, якої нам дуже бракує, це привітання з днем народженням наших анімешників. Довго думав де створити таку тему, але вирішив дальнійше життя теми, віддаю в руки адмінам...

Почну тему з привітання тої людини, з якої все і почалось. Створення нашого клубу, форуму, сайту, зустрічі і все інше....
    Так ви правильно подумали, це наш дорогий адмін Shiori-san. Яку тут повинен знати кожний анімешник. Ви мене чули???
    Це дуже хороша, добра, гарна, і організаційна людина, без якої клубу і багато інших (в основному яойних) гуртків не існувалоб взагалі, вона старається все зробити, все встигнути і в неї навіть хватає часу на власні задоволеня (малювання). Я просто не можу зрозуміти, як це її вдається.
    Отож, щастя тобі, удачі, здоровя, любові від коханої людини. Щоб усе в тебе в житті получалося, щоб ти всюду встигала, щоб поменьше було проблем і саме більше часу лишалось на себе, щоб могла собі дозволити все що захочеш.
    З днем народженням тебе Shiori

П.С. Хотів підготувати якусь откритку, та в мене вчора згорів хард
    Блін, вся моя інфа пішла на той світ, а скільки там було аніме.... В мене траур

Гуру Аватар для Chun-Li Lee
    Звідки Ви
    Львов
    Дописи
    543

Типово

Хотя я и поздравила мою любимую ещё утром, не принебрегу возможностью поздравить её вновь! Шиори, ты наше золотко, желаю тебе всего, в чём ты нуждаешься!!! А также не болей, не парься по путсякам (таким как уборка по дому ), живи долго и радуй нас своим присутствием каждый день!!!
    Целую тебя и желаю отлично отпраздновать свой день рождения!!!

IgorekmaG, молодчинка, что создал эту тему! (сама долго над этим думала, но раньше не было подходящего момента Х) ). И не переживай насчёт харда! уверена, ты сможешь всё востановить!
    Your Pretty Face In Going To Hell

Мунятко Аватар для Vermillion Sai
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    19

Типово

ЛЮДИ ДОБРІ!!!! ТО Я СЬОГОДНІ ВСТИГЛА НА ТАКЕ ДІЙСТВО?!!!!!
    *нарешті буде можливість висловити свої КОСМІЧНІ АРІГАТО нашій неперевершеній Пані Адміністратор!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*
    Як там кажуть (співають-репетують?):
    З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ШІ-О-РІ!!!! ЗДНЕМ НАРОДЖЕННЯМ ШІО-РІ!!!!!!! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯМ, З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯМ ШІОРІ!!!!!!!!!!!! (А тепер всі дружно по англійськи^_______________^!!!!)

Тихий мембер
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    91

Типово

Ну і я припишуся....
    БАЛшой і РОГатий !

Користувач Аватар для Yushi san
    Звідки Ви
    Харків, місто де квітне сакура
    Дописи
    40

Типово

З днем нарождення!
    [Ще не вмерла maho-shojo ні слава ні воля][Yume-no moto]

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Shiori
    Звідки Ви
    на данный момент Львов
    Дописи
    1.088

Типово

Огромное Аригато всем за поздравления Мне было очень приятно их читать ))))))))
    " Фуражка, плётка, вазелин..."
    (c) стих о Чёрном Властелине

Люблю смотреть на воду, огонь и как два педрила вставляют друг другу!
    верховна Львівська яойщицо

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Стрий як мінімум +5)

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Shiori
    Звідки Ви
    на данный момент Львов
    Дописи
    1.088

Типово

Tar67 - поздно поздравляешь да ладно, принимаю твои +5 *______________*
    " Фуражка, плётка, вазелин..."
    (c) стих о Чёрном Властелине

Люблю смотреть на воду, огонь и как два педрила вставляют друг другу!
    верховна Львівська яойщицо

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Якась фігня з форумом робиться.

Діло було так : Тема була бампнута, я глип по останньому-передостанньому пості -- один за другим, ніби знизу не піднімали (шо 08 місяць я не побачив))

Та й таке. Чого вона піднялася як активна, ХЗ.

Ну, тим не менше, "краще піздно ніж ніколи", неееее ?))

Гуру Аватар для IgorekmaG
    Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

І знову я самий перший
    Сьогодні, в нашої любої Trielа'и, день народження. Аська вже з самого раня мені мозолить очі))))
    Але, як би не ця аська, то я б навіть незнав, що в тебе день народження))
    Вітаю тебе від всієї душі, з твоїм днем народження. Бажаю тобі щастя, здоровя, любові, душевного спокою і теплоти від ближніх. Нехай всі твої бажання, які ти загадаєш в цей день, збудуться. Щоб ти завжди відчувала любов, доброту і тепло, від своїх близьких і рідних. Бажаю тобі творчого натхнення в малюванні. Радуй нас завжди хорошими і цікавими малюнками, адже кажуть, що творець завжди закладає в свої роботи частичку душі. А сюдячи по кількості твоїх робіт, в тебе дуже глибока душа))) І це добре. Тому що людина з глибокою душею, може багато чого зробити.
    Будь завжди доброю, веселою, красивою і нехай життя подарує тобі тільки світлі моменти і обмене всі погані.
    З днем народження тебе, Наталя

П.С. Погуляй сьогодні на славу, від всієї душі, тільки непий багато, це шкідливо для здоровя)))
    Ага, і ще побажання по тематиці. Бажаю тобі багато хорошого аніме і манги)))

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •