Сторінка 1 з 2 12 ОстанняОстання
Всього знайдено 18, показано з 1 по 10.

Тема: З вашого дозволу—кілька раціональних(сподіваюсь) пропозицій

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово Раціональні пропозиції

Отже :

1) В профілі добре було би організувати можливість розміщення фото учасників форуму. Щоб знати як хто виглядає (не всі мають можливість регулярно відвідувати анімку).

2) Теми. На мою думку, дуже непогано було би під назвою теми розмістити її коротенький опис (автора теми можна би було перемістити в окрему колонку). Чому я думаю що це було би непогано.
    Ну от наприклад : моя попередня тема називається «ня, даскете». Про що вона — невідомо. А от як би на форумі була можливість дописати до неї невеличкий коментар (довгі назви тем у розділах «обрізає»), то виглядала вона б приблизно так:

тиц

І всім було би зрозуміло, про що йдеться. Тобто хто їх не має (або кому лінь поділитися) — тему ігнорує. По-моєму так було би краще.
    (Як це виглядає з боку : www.velomax.lviv.ua/forum/ далі можна зайти на будь-яку гілку)

Прошу розглянути мої пропозиції.
    Востаннє редагував Tar67: 07.07.2010 о 13:24.

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Magma
    Дописи
    137

Типово

1) Уже давно реализовано,.. в настройках профиля есть заливка фото (5 шт.) Только после заливки они не отображаются в кабинете,. а только в просмотре профиля,..
    Короче, плохо читаем доку по сайту
    http://wra.com.ua/index.php?option=c...d=26&Itemid=52
    2) ну давай так,. ты сам создал тему с очень информативным названием,.. все просто наравят без описания посмотреть что ж ты хотел ей сказать...

Все уже реализовано,. только наведи мишку, можно сделать аналогичный превью на AJAX , только зачем.. ?!
    (Як це виглядає з боку : www.velomax.lviv.ua/forum/ далі можна зайти на будь-яку гілку)
    Powered by Invision Power Board(U) v1.3.1 Final © 2004
    учись читать внимательно, там стоит Инвижен, а не вБулетин... тем более 1.3.1 на котором мі раньше сидели,. и не раз нас на нем ломали..
    Кроме этого у нас дизайн со статическим размером,.. соотв. он не растягивается.. и в таком случае экономится место, под всякие описания и первых строк поста..
    Вообщем, будь внимательнее на будущее..

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Я тут нині трошки полазив по сайту...

Дійсно, все, шо ти сказав, "имеет место быть"...

Тим не менше, ще кілька думок про сайт та форум.

а) Ліміт на кількість смайликів в пості -- чи не варто було б його збільшити? (я просто періодично страждаю графоманством, і мені 4 штуки на пост переважно замало )

б) Все-таки повісь будь-ласка десь на головній сторінці години зборів клубу (або тицьни мене носом де то пише, бо в тому місці, що ти мені вчора казав, я нічого знайти не можу)

в) Є такий неприємний глюк. Часом головна сторінка відображається на мунспіку. З кодуванням, здається, всьо гуд (глюк виникав на компах з різним ІРшником). Ні в кого такого більше не спостерігається

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Shiori
    Звідки Ви
    на данный момент Львов
    Дописи
    1.088

Типово

на счет вопроса б) посмотри вот сюда- http://wra.com.ua/index.php?option=c...d=12&Itemid=28
    " Фуражка, плётка, вазелин..."
    (c) стих о Чёрном Властелине

Люблю смотреть на воду, огонь и как два педрила вставляют друг другу!
    верховна Львівська яойщицо

Гуру Аватар для IgorekmaG
    Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

Запитання до Magma чи Shiori. Блог на сайті може вести будь-хто, чи це удел вибраних?
    Друге, для ведення блога треба знати програмування, чи там є якийсь Конструктор, шоб не паритися з кодом?

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Shiori
    Звідки Ви
    на данный момент Львов
    Дописи
    1.088

Типово

IgorekmaG- отвечаю. Ничего сверхестественно тебе знать ненужно. Сначала я или Магма создаем тебе блог, потом ты идешь в свой блог и пишешь туда инфу картинки заливаешь через фотогалерею что на форуме и просто постаешь это все. Было б желание шото пистаь вообще. если есть еще вопросы- обращайся ко мну в асю.
    " Фуражка, плётка, вазелин..."
    (c) стих о Чёрном Властелине

Люблю смотреть на воду, огонь и как два педрила вставляют друг другу!
    верховна Львівська яойщицо

Гуру Аватар для IgorekmaG
    Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

Дякую за відповідь, якщо надумаю, я тобі стукну в аську
    Просто не знаю які є можливості у вашого блога, чи зможе він реалізувати то, шо я хочу реалізувати, правда нічого складного в цьому немає. Просто холісь би його потестити якось))

P.S. Чому забрали картинку де хлопець з дівчиною цілувалися, вона мені так подобалася

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Коли будете переносити форум на новий двигун, пропоную провести невеличку його структурну органызацію :

1) Розділ "косплей" в гілці ВР. Імхо, найбільш пріоритетний напрямок діяльності все більшої кількості людей. Народ реально починає цікавитись, та і наповнити ніби є чим, чому б не зробити повноцінний розділ, а не тулитися в одній темі ?

2) Розділ Джаст фо фан треба почистити. чому найвідвідуваніші теми в єбєнях, а яка-небудь ксінта в 3-х повідомленнях за 2008 зверху ?

3) Я би зробив окремий полігон для срачу, де можна би було зайти і подискутувати за келихом вінтажного напою. Можна як тему на Кухні (паралельно почистивши тему Лол). В ідеалі -- окрему гілку Смітник (таку як вже колись в нас була)
    Туда також можна би було скинути розділами всяке неперспективне і непотрібне сміття, типу розділи Етернал Блейз чи Джаст фо я. )

4) Гілки Яой, хентай, юрі зробити розділами окремої гілки. І так вони мертві і активності там не передбачається. (як виглядають форуми з купою мертих гілок, думаю, ви знаєте)

5)Давайте все-таки зробим розділ Хендмейд в гілці креатив, а то шо сабж має до додзіків, мавльохо не ясно.

6) зняти абсолютно дебільну опцію "не менше 10 букаф в пості ". Разом з описами жпгів в галереї (зробити як опцію, а не як обов*язкову вимогу).
    Востаннє редагував Tar67: 07.07.2010 о 17:26.

Типово

Підтримую всі пункти.
    Сообщение заговорено потомственным колдуном, целителем и магом в девятом поколении!
    Модерирование сообщения ведет к половому бессилию, венерическим заболеваниям, венцу безбрачия и диарее!

Гуру Аватар для TobiRa
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    519

Типово

+1
    краткасть - сєстра таланта, вот!
    Whatever they say, never change your way!

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •