Всього знайдено 7, показано з 1 по 7.

Тема: Адміни свинячать, або Ще раз про копірайти

Типово Адміни свинячать, або Ще раз про копірайти

Знайшов жахливий баг - адміни (модери?) впали в дитинство і займаються відвертим свинством. Сьогодні зранку я створив тему, а тепер її вже "десь немає".

Що ж, продублюю:
    На цьому форумі використовується мій український переклад двигуна форуму vBulletin.

Відповідно до ліцензійної угоди використання перекладу Ви не маєте права змінювати текст авторського права, в тому числі адресу е-пошти, яка міститься у тексті авторського права у вигляді посилання. На порушення цього пункту Вами було змінено текст авторського права, зокрема вилучено адресу моєї електронної пошти та роки перекладу.

Крім того, з незрозумілих причин до українського перекладу примазали zCarot'a, який жодного відношення до перекладу не має.

Прохання у найкоротший термін привести текст авторського права у відповідності з оригіналом. Найлегший шлях - перевстановити/оновити переклад.

Остання версія перекладу знаходиться тут:
    http://chtyvo.iatp.org.ua/tmp/vBulle...%20(ukr09).exe
    P.S. Якщо Ви вже взялися використовувати (безкоштовно!) чиюсь працю, то будьте добрі - не будьте свиньми, поважайте її (чужу роботу).

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Magma
    Дописи
    137

Типово

Поперше, пане Віталію, нормальні люди про технічні моменти, пишуть адміністраціі на пошту.
    Я вам відправив на електронну адресу листа, але я бачу, що до вас нічого не доходить, як у прямому так і в переносному значенні. Я маю зараз повне право забанити вас, наш IP і всі ваші подольші спроби, згідно з правилами НАШОГО форуму, за спам у не відповідному розділі, що ви все і зробили..
    Думайте, перед тим як пишите,..
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Виправлено, все як положено ! Насолоджуйтесь пане авторе...
    Водночас, підписав вас на китайську розсилку,. вчіть не тільки українську мову

Типово

Цитата Допис від Magma Переглянути допис
    Поперше, пане Віталію, нормальні люди про технічні моменти, пишуть адміністраціі на пошту.
    По-перше, нормальні люди так, як Ви, не роблять.
    По-друге, Ваші контакти на сайті не працюють. Перейдіть за посиланням "Контакти": http://wra.com.ua/index.php?option=c...d=12&Itemid=28

Я вам відправив на електронну адресу листа, але я бачу, що до вас нічого не доходить, як у прямому так і в переносному значенні.
    Ви не на ту адресу відправили. vitalis [AT] ukr.net - це не моя скринька.
    vitalis0 [AT] ukr.net (нулика забули написати) - це моя. Будьте уважними при написанні адреси

Я маю зараз повне право забанити вас, наш IP і всі ваші подольші спроби, згідно з правилами НАШОГО форуму, за спам у не відповідному розділі, що ви все і зробили..
    Думайте, перед тим як пишите,..
    Гм... Який же тоді у Вас тоді розділ відповідний для обговорення роботи форуму?

Виправлено, все як положено ! Насолоджуйтесь пане авторе...
    Не варто єхидства. Це я Вам зробив послугу, а не Ви мені. Тож будьте такі ласкаві...

Водночас, підписав вас на китайську розсилку,. вчіть не тільки українську мову
    "Детство, детство, тьі куда летиш?!"
    Гадаю, пан з адресою vitalis [AT] ukr.net буде Вам вдячний ;-)

Дописи
    137

Типово

vitalis0[AT]ukr.net - виправлено у всіх шаблонах, і додано до розсилки !

runaway G.E.A.R Учасник WR Team Аватар для Joker
    Звідки Ви
    в небесах, на облачке
    Дописи
    161

Типово

вах, забаньте его напоследок, для счастья...

Типово

невже в нашому законадовстві все ок з законами про програмне забезпечення...захищається вони як літературні твори. якщо магма трошки змінить переклад це вже буде плагіт, і тоді це не буде порушенням прав Віталія Стопчанського бо це буде інший літературний твір..чи я помиляюсь?(читання законодавства мені не сильно помогло..цікаво у автора є свідоцтво!?)..нам всім все одно що це плагіат...
    так що я думаю останню стрічку можна стерти...
    "Адміни свинячать"-щось я не памятаю коли я останній раз на форумі читав таке про адміністрацію...правила форума я не знайшов...але все одно думаю його варто забанити...

Дописи
    137

Типово

Короче кажучи, пане Віталію, як бачите народ у нас дуже простий...

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •