Сторінка 2 з 10 ПершаПерша 1234 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 99, показано з 11 по 20.

Тема: Баги сайту та форуму

Типово

Originally posted by Magus@Mar 21 2006, 10:22 PM
    Глянь на этот форум плиз http://forums.invisionize.com/index.php?showtopic=97385
    Всё, пофиксали

fundincimbDib
    Гість

Типово

Всё, пофиксали
    щось було не так? В нас чи там? (тобто тут - http://forums.invisionize.com/index.php?showtopic=97385)

а.... до речі..... я не знаю як в решта, але кому це припало на думку в "Статистіці форуму" імена простих мемберів і модерів (всіх, окрім адмінів) виділяти яскраво червоним кольором? Якщо хоча б якось відокремити одних від інших, то вже можна якимось менш радикальними способами? Наприклад фіолетовим.... вже менше в очі кидається.... по правді кажучи, я спершу подумав, що мене забанили... :lol: :lol: та й що ІНШЕ може прийти на думку?! Одним словом, це моя думка...

Типово

Originally posted by Ryu@Mar 21 2006, 11:06 PM
    Всё, пофиксали
    щось було не так? В нас чи там? (тобто тут - http://forums.invisionize.com/index.php?showtopic=97385)

а.... до речі..... я не знаю як в решта, але кому це припало на думку в "Статистіці форуму" імена простих мемберів і модерів (всіх, окрім адмінів) виділяти яскраво червоним кольором? Якщо хоча б якось відокремити одних від інших, то вже можна якимось менш радикальними способами? Наприклад фіолетовим.... вже менше в очі кидається.... по правді кажучи, я спершу подумав, що мене забанили... :lol: :lol: та й що ІНШЕ може прийти на думку?! Одним словом, це моя думка...
    Після деяких змін на нашому улюбленому хостінгу(а точніше встановлення новішої версії ПХП), крім нових можливостей зявились і глюки, які були повязані з введенням деяких обмежень в нову версію ПХП на структуру хедерів сторінок (в них записано багато всякої інфи, наприклад, розмір, і що важливіше тип інформації що передається по протоколу хттп), по тому лінку була представлена інформація, за допомогою якої Міша вдало виправив декілька рядків в коді форуму і тим самим виправив проблему з приєднаними зображеннями, про яку я писав раніше.

gribow_nsk
    Гість

Типово

Или я туплю, или форум тупит: в разделе Creative постоянно сама включается опция "отображать сообщения за последние 30 дней", не смотря на то, что я постоянно ставлю "отображать все". Это что, какая-то хитрая настройка форума ?

gribow_nsk
    Гість

Типово

:blink: <_<
    Занаете что меня напрягает ? Что неудобно следить за новыми сообщениями, т.к. у всех разный часовой пояс выставлен. Нельзя так сделать, чтобы форум по умолчанию всем ставил GMT+2 ? Ведь практически почти все пользователи этого форума находятся в одном часовом поясе.
    h34r: :huh:

Piereepsick
    Гість

Типово

Originally posted by Rioshieru@Dec 10 2006, 01:13 AM
    в разделе Creative постоянно сама включается опция "отображать сообщения за последние 30 дней", не смотря на то, что я постоянно ставлю "отображать все". Это что, какая-то хитрая настройка форума ?
    не тільки в розділі Creative.

Мене цікавить чому ніхто не закриває неактуальні теми(приклад розділ кухня).

p.s. я всіх ОБОВ&#39;ЯЗКОВО привітаю з "2007 новим роком" через кілька років.

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Shiori
    Звідки Ви
    на данный момент Львов
    Дописи
    1.088

Типово Баги нового сайта и форума

Сюда пишем замеченые баги на счет нового сайта и форума!!
    " Фуражка, плётка, вазелин..."
    (c) стих о Чёрном Властелине

Люблю смотреть на воду, огонь и как два педрила вставляют друг другу!
    верховна Львівська яойщицо

Типово

Користуюсь Мозіллою 2.0.0.11. Розрішенняекрану: 1280 на 1024.
    Так от, головна сторінка одразу загрузилася з дещо "нечитабельним текстом": він виходить за межі білого фону...через що частина тексту губиться на бузковому кольорі.. отакий глюк..

Исправлено !

Типово до попереднього глюку

Файно, що вже нема того глюку))
    якби ще оцей текст:
    © 2008 White Reflection
    Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
    2008 © Український переклад Joomla! Україна
    дати теж або на білому фоні, або вже на бузковому. Бо в мене він також знаходиться на межі двох кольорів.

В принципі поки більше глюків не помічено

Користувач Учасник проекту Аватар для Eduardo
    Звідки Ви
    Black Heaven
    Дописи
    63

Типово

Будем тестировать !!! )
    Hard Rock Will Save The Space !!!

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи