Всього знайдено 7, показано з 1 по 7.

Тема: Давайте поговоримо

pikcel-lab
    Гість

Типово

Чому ми брешим?
    Мені здається, що ми брешим весьчас.

alexkiroffmsc
    Гість

Типово

Тому що:

1) Боїмося
    2) Чогось Хочем
    3) Заради інших
    4) ...

Ну пвпринципі питання досить обширне... і тут чітко відповідь дати доволі важко... Загалі брехня є різна... Візьмемо для прикладів Малу дитину яка хоче піти погуляти, і збрехала що зробила уроки; І політиків для яких Брехня це стиль життя.

Брешимо деколи щоб когось захистити, або не зробити боляче...

Брешимо бо БОЇМОСЯ. Правди, Реалії, Світу такого яким він є... І в брехні намагаємось від цього всього відгородитись...

З.і Хз що тут ще дописати...

З.з.і Цікаво що скажуть інші (Найбільше дума цього чекає автор) =)

Atrefert
    Гість

Типово

ще брешимо для користі і коли тікаємо від відповідальності. сама суперечлива брехня на мою думку це брехня "во благо"- для добра іншої людини. звичайно ситуації бувають різні, але брехати і думати, що комусь від цього стане краще....? а найсташніша брехня - це брехня самому собі, коли довго ховаєшся в собі, щоб не визнавати болючої правди, або просто замінити її більш приємною брехнею.
    доречі, ми не брешимо весь час, бо інколи треба спати і я не знаю людини яка ще й в сні бреше . якщо серйозно, суспільство змушує дотримуватись певних правил і типів поведінки, тому багато людей щоб не випадати з загальної колії, маскуються, пристосовуються і найчастіше брешуть всім і вся. (будучи одною серед пустелі, людина просто немає кому брехати і під кого пристосовуватись). я думаю це і є причиною. з вовками жити по вовчому вити.//тільки це не є категоричним і не стосується всіх людей//. як поводитись в конкретній ситуації це залежить від кожного окремо.

Знаток Аватар для Longmar
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    283

Типово

Це все правда, повністю погоджуюсь. Респект
    Все в житті залежить від особистого бажання розвиватись і дарувати щастя і надію ближнім.. тому слід пробувати зробити максимум в нашому житті !!!

Гуру Аватар для Chun-Li Lee
    Звідки Ви
    Львов
    Дописи
    543

Типово

Цитата Допис від marysh Переглянути допис
    ще брешимо для користі і коли тікаємо від відповідальності. сама суперечлива брехня на мою думку це брехня "во благо"- для добра іншої людини. звичайно ситуації бувають різні, але брехати і думати, що комусь від цього стане краще....? а найсташніша брехня - це брехня самому собі, коли довго ховаєшся в собі, щоб не визнавати болючої правди, або просто замінити її більш приємною брехнею.
    доречі, ми не брешимо весь час, бо інколи треба спати і я не знаю людини яка ще й в сні бреше . якщо серйозно, суспільство змушує дотримуватись певних правил і типів поведінки, тому багато людей щоб не випадати з загальної колії, маскуються, пристосовуються і найчастіше брешуть всім і вся. (будучи одною серед пустелі, людина просто немає кому брехати і під кого пристосовуватись). я думаю це і є причиною. з вовками жити по вовчому вити.//тільки це не є категоричним і не стосується всіх людей//. як поводитись в конкретній ситуації це залежить від кожного окремо.
    Я дотримуюся іншої думки. Так, люди мають звичку брехати, взагалом за ради власної користі. Якими б добрими наміри не були, вони все ж таки приносять користь для себе ( щоб полегшити собі життя, або щоб полегшити докори сумління). Які то наміри не має значення, бо це усе одно БРЕХНЯ. Та інколи люди навіть моють звичку НЕ брехати! Бо це може завдати болю близькій людині. Та навіть якщо й не близькій, то це ж неправильно, та й не гарно так робити. І себе можно поставити не в зручне становище при викридті правди. Зазвичай судять зі своєї точки зору, зі свого властного досвіду (спостерігання за іншими, враження після тієї ж брехні тощо). Легко судити по собі. Люди різні, не треба їх усіх рівняти. Тіки психологи можуть розповісти про людину краще за неї самої. Якщо такими промовами підсвідомо закликати людей до брехні, то й сам колись від неї можешь постраждати. Відносся до людини так, як бажаєшь щоб до тебе відносились. Спробуйте небрехати, це дуже полегшить вам життя.

Мунятко Аватар для marysh
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    13

Типово

"Тіки психологи можуть розповісти про людину краще за неї самої" ???????

цікаво і змістовно, але з варіантом "всезнаючих психологів" я не згідна категорично. найближчою людиною для тебе є лише ти сама і ніхто окрім тебе не може розказати про тебе більше ніж ти. Коли ти брешиш ти маєш мотивацію для брехні, але можеш її вдало приховувати, і далеко не кожен психолог зможе визначити чому так а не інакше. І взагалі, невже тобі не стає страшно що ти зовсім себе не знаєш і якийсь дядько з бородою (чи тітка, можна й з бородою) тобі про тебе ж розказує, яка ти є, як поводишся і т. д.
    в кожній людині є цікавий світ, потрібно його якось пізнавати і старатись розуміти його закони щоб в майбутньому не ходити по лікарях і казати - ой, а що мені робити і чого я хочу?

"Якщо такими промовами підсвідомо закликати людей до брехні, то й сам колись від неї можешь постраждати."

Довго шукала на сторінці такі заклики... Кожен має сам зрозуміти що він хоче і якими методами цього буде досягати, якщо цей метод брехня то це лише вибір конкретної людини у конкретній ситуації. так, суспільство це не підтримує, але чомусь ми брешимо...
    P.S. нехай кине в мене камінь той хто ніколи в житті не брехав

Гуру Аватар для Chun-Li Lee
    Звідки Ви
    Львов
    Дописи
    543

Типово

"найближчою людиною для тебе є лише ти сама і ніхто окрім тебе не може розказати про тебе більше ніж ти. Коли ти брешиш ти маєш мотивацію для брехні, але можеш її вдало приховувати, і далеко не кожен психолог зможе визначити чому так а не інакше. І взагалі, невже тобі не стає страшно що ти зовсім себе не знаєш і якийсь дядько з бородою (чи тітка, можна й з бородою) тобі про тебе ж розказує, яка ти є, як поводишся і т. д.
    в кожній людині є цікавий світ, потрібно його якось пізнавати і старатись розуміти його закони щоб в майбутньому не ходити по лікарях і казати - ой, а що мені робити і чого я хочу? "

Если ты врёшь другим постоянно, то постепенно и сама привыкнешь к своей лжи. Так неужели ты сможешь честно и открыто в чём - то признаться, пусть даже самой себе?!

"Довго шукала на сторінці такі заклики... Кожен має сам зрозуміти що він хоче і якими методами цього буде досягати, якщо цей метод брехня то це лише вибір конкретної людини у конкретній ситуації. так, суспільство це не підтримує, але чомусь ми брешимо..."

Опять же таки не суди по себе. Если, конкретно ты, можешь отсеивать простую болтовню от реалий жизни, то другие черпают всё от ближних, впитывая информацию, как губка. Повторюсь, люди не похожи. Как реагируют одни, на те или иные ситуации, не отреагируют другие. Мысли, действия, слова, у всех разные. Разноообразие сиех может не вкладываться в уме, особенно, когда представить насколько много ситуаций в нашей жизни может произойти и под эти происшествия реакции различных людей.
    Чем конкретно тебя привлекает ложь? Чем она тебя манит?

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •