Сторінка 1 з 4 123 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 40, показано з 1 по 10.

Тема: Дизайн сайту і форуму

wigreeattinue
    Гість

Типово

А вам не здається, що дизайн сайту і форуму трошки застарів і являться не надто привабливим <_<
    Звичайно красота ніколи не рівняється зі змістом, але в данному випадку і те і друге знаходиться жахливому становищі... взяти тільки новини на головній, які датовані 2006 роком..

Atrefert
    Гість

Типово

якщо це тобі так не подобається, тоді займись дизайном . зміни не помішають і тобі не так противно буде :P

zwerev_spb
    Гість

Типово

хмм.......а ньюсмекеров у нас вроде даже было штук 10+................
    будешь следующим?

wigreeattinue
    Гість

Типово

А воно комусь треба?? Відвідуваність теж підхрамує.. на форумі реально буває не більше 5 чоловік за день..
    А взагалі, якщо не буде чим зайнятись, над дизайном я подумаю))

flaklybah
    Гість

Типово

Незнаю, а мені наш дизайн подобається... я вже привикла до нього

zwerev_spb
    Гість

Типово

Ну так пришли, возмущаться начинают, а после говорят что нам нафик не нужно ничего, ну инициатива наказуема, флаг в рку, барабан на плечи и вперёд. возвращаться только с готовой работой.....

zhamnov_misk
    Гість

Типово

А воно комусь треба??
    Вот поэтому в новостях ничего нового и нету все и так знают куда нуно идти и где почитать

Відвідуваність теж підхрамує.. на форумі реально буває не більше 5 чоловік за день.
    Это еще нормально, бывало и похуже К тому же мы не стримимся раскрутить свой сайт, зачем? И без нас хватает всяких анимешных сайтов с кучей всякого........ Мы ж не собрались Галактику завоевывать

А вам не здається, що дизайн сайту і форуму трошки застарів і являться не надто привабливим
    Предложи свой вариант дизайна А ваще если кажется крестится надо

wigreeattinue
    Гість

Типово

Ooops... Щас будут бить :blink:
    Мну не хотів нікого образити.. Темка ж відповідна.. так ще й народ розворушився трохи
    Критика - двигун прогресу.. лінь теж
    Originally posted by "Shiori"
    Вот поэтому в новостях ничего нового и нету все и так знают куда нуно идти и где почитать
    Ну тоді мона паписати:
    "Идите на... а впрочем вы и сами знаете куда "
    Просто дивлячись на застарілі новини, склалось враження що сайт помер, а всі учасники розбіглись по інших форумах і тому нікого я тут не знайду((

flaklybah
    Гість

Типово

А ти зроби так як я, щоб тебе зразу на форум кидало . Я чеснов же не памятаю як перша сторінка виглядає тому вона мене і не нервує)))))).

А якщо чесно всі новини все одно тут на форумі пишуть, і куда піти і нашо... тому нащо лишній раз мучитися?

П.С. Хоча про фестиваль в Хмельницьку можна на головній і написати)))))

wigreeattinue
    Гість

Типово

Originally posted by Triela@May 4 2007, 02:42 PM
    А ти зроби так як я, щоб тебе зразу на форум кидало . Я чеснов же не памятаю як перша сторінка виглядає тому вона мене і не нервує)))))).
    Я так і роблю

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •