Сторінка 1 з 128 1231151101 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1273, показано з 1 по 10.

Тема: Хто і ЩО зараз дивиться 2

zhamnov_misk
    Гість

Типово

Продолжаем обсуждение на всеми любимую тему!
    Я вчера досмотрела Каназаки но Мико Я в шоке! Недумла что можно такое аниме делать! Радовали глаз ядерные грибочки при каждой стычке мехов Жалко было мальчега Соуму, он остался в пралете! А девченки ТАК отожгли!!! Ну еще удивилась когда появился парень с именем Тсубаса. Никогда не забуду злодейку-монашку! Она в элюзии такую черную, мрачную церковь сотворила :blink: Короче фантазия у автаров еще та ............

flaklybah
    Гість

Типово

Читаю Pet Shop - мангу, шукаю яой (явний)... поки не найшла... шукаю (читаю) далі :lol: .

/*додано на наступний день*/
    .... Знайшла!!!! класно)))) Манга набагато ліпша Аниме. Там більше, глибше і цікавіше розкрито стосунки Леона і Ді.
    І історії не всі з поганим кінцем)))) :lol:

RhiClep
    Гість

Типово

Triela Кажеш "глибше"..... розкрито стосунки......)))) Напевне я цю мангу читати не буду :lol:

Подивився "Air", і досі в захопленні. Це щось неймовірне, це не передати словами, це треба бачити. Стільки відчуттів, стільки емоцій, душа розгортається аж до сліз в очах. Я просто не можу передати що я пережив під час перегляду..... А фонові краєвиди так прикольно прорисовані, що в деяких моментах так і тягнеться рука натиснути на паузу і полюбуватися цією красою. Особливо захід сонця на березі моря, чи колоскове поле.... Просто супер!
    Безмежно вдячний Шіорі і Гуну, за надання цього чудового аніме. Я такі аніме просто обожнюю)

weseWeipsyday
    Гість

Типово

Голік.. Хоча кілька днів як аніме не дивлюся. Заліз в свою відеотеку, переглянув кілька улюблених фільмів.

flaklybah
    Гість

Типово

2IgorekmaG
    Ну яой тебе ніхто не заставляє читати ))))) Хоча в Принципі Pet Shop можеш подивитися, там якраз вибрані такі частини де яою немає.

А Air, серйозно така класна річ? Ти про
    Высь [ТВ] [2005]
    Air TV
    AIR
    Жанр: драма, фэнтези, романтика, мистика
    ???

RhiClep
    Гість

Типово

2Triela
    Так! Саме цей)
    А ще "Air Movie" та "Air Summer Special" - 2ч.
    Тівішка, сама хороша в цьому плані, та вона дещо незрозуміла. Мувік, перезказ тівішки, дещо змінений та більш зрозуміліший, а спешли, допонюють тіві серіал)
    Все це разом просто вибухова річ, я довго плякаль. А ости з опена і енда просто супер, там у співачки ангельський голос.
    Якщо ти любиш романтику, то подивись усе, точно не пожалієш. Враження неймовірні)
    P.S. Недавно взнав, що Air знімався по якійсь іграшці незнаю чи хентайній)
    Хоча з хентая в ньому хіба неймовірно чудова графіка, більше нічого спільного, можливо сюжет взятий з іграшки, незнаю я її не іграв, но там ніяких пошлостів навіть у помислах героїв немає. Самі душероздираючі моменти, це втеча дочки від батька до матері на пляжі і фінішна лінія Місудзу. Я просто не витримав цієї атмосфери і заплакав разом з героями.

flaklybah
    Гість

Типово

Візьму на замітку))))
    Романтику я люблю, ще й якщо там Хеппі Енд - тоді то взагалі мрія (нажаль так рідко вона збувається в Анімешках ).

aboutdus
    Гість

Типово

К обсуждению Petshop of Horrors.
    Отношения в манге розкрыты именно глубже,при чем в в глубину постели, а именнов глубину психологии, так что много теряеете, отказываясь читать. К тому же в манге столько смешных моментов (см. мой аватар) и столько серьозных социальных и общественных проблем (особенно охраны окружающей среды). И конец не несчастивый, его просто нет, поскольку история продолжаеться. И я очень недеюсь, что дорогой детектив меня найдет

flaklybah
    Гість

Типово

Ну і скільки та історія буде продовжуватися?
    В мене скоро на "to be continion" алергія виробиться.

aboutdus
    Гість

Типово

Столько сколько надо!
    А сколько надо, спросим у родной мангаки!
    Но она молчит
    И потому не в силахэто выдерживать пришли к Вам, чтобы сами подобрать подходящийнам конец (герои проти автора:хто победит)

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •