Сторінка 28 з 128 ПершаПерша ... 1826272829303878 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1273, показано з 271 по 280.

Тема: Хто і ЩО зараз дивиться 2

Гуру Аватар для IgorekmaG
    Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

Triela
    Знайоме відчуття
    В мене зараз ломка за новими серіями Гіаса, все йде до розвязки і мені вже цікаво шо буде дальше. Я особисто сподіваюсь на такий розвиток подій

СС тепер стала такою кавайною, похожа на справжню дівчинку, каваіііі!!!

А сам закінчив дивитися "Kannazuki no Miko", це просто капець, я до останього сподівався на щасливе закінчення. Як мені жалко цих дівчат.... почуття мене просто переповнюють....
    Як я люблю такі серіали, просто абалдеть... Але з другої сторони, мені протипоказано дивитися такі серіали, бо я надто серьозно сприймаю їх, навіть пробило на сльозу. Тепер депресняк гарантований на декілька днів....

Типово

Взявся за Gankutsuou, привабила рисовка, поки переглянув третину, нічого так, настрій "оригіналу" майже зберегли )))
    IgorekmaG, це майже рефлекс, тільки побачив назву "Kannazuki no Miko", одразу закачав собі, про всяк випадок ))))))

Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

Gorbit
    Тепер лишилась сама малість, подивитися... )))))

Доречі, опенінг і ендінг там просто шикарні, я закохався в співачку КОТОКО, зараз шукаю по торентах її альбоми

Типово

Начал смотреть "Добро пожаловать в NHK". Посмотрел пока всего две серии, но сюжет реально захватил :-3 . А эндинг съел мой мозг %-3 . Завтра весь день, наверное, смотреть буду ^_^' .

Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

nehaffian
    Знаю таке аніме, класна річ, про справжніх отаку, прикололо як пацани задумали замутити хентайну іграшку, а прикол про то як головному герою нехватало місця на компі для картинок і він просто стер самий більший файл в папці Віндовс, докіця життя памятатиму
    Хороша штука, раджу подивитися усім, дещо обезбашене але воно того варте

А я зараз нічого не дивлюся, в мене ще триває відходняк від Kannazuki no Miko.
    Поскоріше би пройшов

Типово

Ох, NHK... Мене реально проковбасило від цієї речі, тим більше, що веду подібний спосіб життя))))
    Ще й розвеселило, що написано в ГГ на майці на початку 20-ї серії))))
    А так взявся за Seto no Hanayome, нічого так, динамічна хохма, крім того, після Damekko Doubutsu захтілось закачати Ebichu )))

Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

Ооооо, Seto no Hanayome, давно хочу це подивитися.
    Як подивишся, обовязково відпиши свої враження, бо я хочу його також подивитися і незнаю чи варто

Типово

IgorekmaG, поки весело, пацану-школяру прийшлось терміново одружитися, а дівчина мало що русалка, та й ще дочка боса якудзи - неважко уявити, що з того може вийти, та й динаміка розвитку подій поки нічого)))

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Shiori
    Звідки Ви
    на данный момент Львов
    Дописи
    1.088

Типово

IgorekmaG- ооо, на счет Каназуки но Мико я тебя понимаю! Это обалденное Шоджо аи!! Сюжетец захватывающий, а конец вообще *_*
    Gorbit- оо, Ганкутсуо энто вещь!!! Я обожаю Графчега *_* рисовка там очень оригинальная
    Damekko Doubutsu -ржаль как смотрель *_* А Эбичу смотреть всем извращенцам-хентайщикам Х_Х Там такой стеб!!! После каждой серии Эбичу я валялось на полу и долго вахало )))))))))
    ПС: сама на данный момент ничего несмотрю оО иногда почитываю мангу а аниме которого охото посмотреть тааааааак много *_______*
    " Фуражка, плётка, вазелин..."
    (c) стих о Чёрном Властелине

Люблю смотреть на воду, огонь и как два педрила вставляют друг другу!
    верховна Львівська яойщицо

Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

Shiori - ти для мене рідна душа. Судячи по твоїм словам, ми пережили однакові відчуття. Як я радий, що є хоч одна людина, яка розуміє, як я зараз себе почуваю....
    Арігато
    Мене навіть засмутила не стільки кінціка, хоч вона і шекарна, а саме коли я почав думати про долю цих дівчат, для них це замкнутий круг, і кожного разу в наступному відродженні, вони змушені переживати все заново і терпіти такі муки невиносимі, особливо, коли вони починають згадувати своє попереднє життя. Це капець якийсь. Краще один раз так прожити і вмерти назавжди, чім вічність так мучитися... Кароже це дурдом якись....

Gorbit - Вав!!! О_о Цікава завязка, мені вже починає подобатися. Чекаю подальших відгуків, а само аниме вже ставлю в чергу на закачку
    Востаннє редагував IgorekmaG: 13.08.2008 о 12:18.

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •