Сторінка 125 з 128 ПершаПерша ... 2575115123124125126127 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1273, показано з 1.241 по 1.250.

Тема: Хто і ЩО зараз дивиться 2

Мега гуру Учасник WR Team Аватар для Triela
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    1.018

Типово

Подивилася "Президент студсовета горнична" - просто офігенне Аніме. Спершу постійно згадувався "Спешл А", але потім він відійшов в тінь. До того ще дивилася "Достучатся до тебя", так от - то чого нема в тих двох Аніме в Горнічній є, тобто там все не тільки на рівні споглядання на відстані :3 )))).
    Крім усього це Аніме ще й комедія, і добре зроблена. Хороший настрій протягом всього перегляду гарантований( озвучка російська рулить)))) Одним словом я страшно задоволена і дуже рекомендую !!!))))
    Ты как хочешь, а я поехала
    (целую, твоя крыша)

Мунятко Учасник проекту Аватар для Cytrus
    Дописи
    12

Типово

Цитата Допис від Tar67 Переглянути допис
    Єбать, потсони, ЄБАТЬ !!! Зацінив пів першої серії, сру кірпічами !!!
    якщо комусь таки буде цікаво подивитись P&S - сама гонська озвучка тут
    http://tr.anidub.com/details.php?id=4597

Тихий мембер Аватар для qstomer
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    90

Типово

raduet +18

Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    1.018

Типово

Блестательний Такуто - вродіби цікаве, але чогось туго йде О_о
    Члены школьного совета - дуже оригінальна штука, принаймі я такого ще не бачила))) виносить.
    Розвилка фортуны - тривіальна анімеха , незнаю чи буду додивлятися
    Драконий кризис - нічого особливого.. рядове Аніме.
    Ящик нечести - СЛАМП =^___^=
    Сломаный меч - сподобалося, хороша меха :3
    Пожирательница Снов Мерри - поки тіільки почала, ідея цікава.... точніше цікавоо чому то все выдбуваэться і куди воно заведе головних героїв,
    _____________________Недавно переглянуті:
    - Волчица и семеро друзей - класно дивиться, пародія з дійсно смішними моментами( і бойовий кавай присутній ггг) але от закінчення Т_Т
    - Достучатся до тебя - те що і очікувала, романтика просто супер, але в кінці вже дуже гонишш події, ну коли, нуколи, нуколи, але по любому Аніме чудове!!!
    - Любов цепольонка - мила річ, дуже сподобалася) коротенька і добра
    - Honey and Honey drops - а от це я б романтикою не назвала, принаймі в моїй ідеології, несподобалися стосунки між гг((((
    - Бакуман - крута штука)))) реально таке аніме рідкість і воно мені дуже сподобалося. Я аж мангу почитала трохи. нажаль манга теж онгоїнг, але принаймі я знаю що буде в другому сезоні і ломки вже такої ( як за другим сезоном Достучатся до тебя) небуде)))
    - План Зет - так собі. тривіальний сюжет( навіть більше роздутий ніж логічний) єдене сподобалося те що це ЗД... а так усьо.
    - Бесконечние небеса - гарно. по ідеї типічний гаремник, але ідея бойових обладунків мені сподобалася, тому дивитися було легко і цікаво.
    Востаннє редагував Triela: 15.04.2011 о 23:54.
    (целую, твоя крыша)

Типово

Тріела, тут давно практично ніхто не сидить
    Всі перебрались в скайп
    Сообщение заговорено потомственным колдуном, целителем и магом в девятом поколении!
    Модерирование сообщения ведет к половому бессилию, венерическим заболеваниям, венцу безбрачия и диарее!

Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    1.018

Типово

Я знаю, то я чисто для себе написала, щоб в голові впорядкувати передивлене), а то починаю забувати що я почала дивитися і не закінчила гг)
    (целую, твоя крыша)

Мунятко Аватар для sancheyko
    Звідки Ви
    звідусіль =)
    Дописи
    9

Типово

Ван-піс недавно (тиждень назад) почав перегляд, поки що на 133 серії.
    А би не набрид Ван-піс, роблю перерви і переглядаю щось інше, щойно переглянув "Навсикая из долины ветров" - Міядзакі як завжди на висоті! Емоцій багато, настрой "слюнтявий" на душі тепло і добре, короч - "сугой".
    "я не волшебник, я только учусь"
    Don't worry, be happy...=)
    "Это невозможно"- сказала Причина, "Это безрассудно"- сказал Опыт, "Это бесполезно"- отрезала Гордость, "Попробуй"- шепнула Мечта...

Тихий мембер Аватар для qstomer
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    90

Типово

Прямо сейчас смотрю Shiki, и мне нравится после 4 серий, так как есть интрига и не раскрыта тема школоты. По названию думал что аниме про нежить, но еще не вечер..
    Досмотрел в этот же день, - норм сделали, вконце правда жестоко чуть сделали, но лан
    Востаннє редагував qstomer: 26.10.2011 о 19:02.

Мудило Скам'яніле Учасник WR Team Аватар для Nahasaki
    Звідки Ви
    リヴィウ
    Дописи
    857

Типово

Шойно закінчив дивитися другий сезон Darker than Black. Порівняно з першим сезоном то гавніщє, яке витягується тільки за рахунок кількох останніх серій, які хоч трохи вписуються в антураж першого сезону. А все що до того - ну блін з супернейчуралзробили махошьоджьо. Навіть з характерним для того роліком перетворення(Там де з кулона вилазить ПТРД).
    THERE IS INSUFFICIENT DATA FOR A MEANINGFUL ANSWER

Типово

Так, з того всього шо я перезирив за останній місяць найбільше доставила повнометражка Colorful і Detective Conan. Конана вже додивився, оминаючи філлери, до 250 серії. Найбільше за*обує те, що після 242 серії нема рос. субтитрів, доводиться дивитись з англійськими, а з моїм рівнем це трохи важкувато + там купа термінів, які мало вживаються в розмовній мові. Але аніме хороше, тому доводиться чимось жертвувати. Для любителів детективів Артура Конан Дойля - це просто золота жила
    З.І. Нах, 2 сезон DTB філлер, тож не суди строго. Краще глянь овашки, вони досить ніштяцькі

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •