Сторінка 1 з 2 12 ОстанняОстання
Всього знайдено 11, показано з 1 по 10.

Тема: Новий рік 2014

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Magma
    Дописи
    137

Типово Новий рік 2014

Отож, з 21 на 22 грудня 2013р. відбудиться святкування Нового Року.
    Місце проведення - орендовані апартаменти класу Люкс на вул. Тарнавского 45. (100 метрів від хати ДМ)
    Карта
    Вартість участі - 120 грн. з особи. (без урахування алкоголю)
    Апартаменти обладнані такими речами, як:
    - велиий стіл для святкування
    - кімнати відпочинку з трахадромами та шкіряними диванами
    - джакузі
    - Wi-Fi

Резервація та завдаток за місце проведення - зроблені !
    Про місце попереднього збору буде повідомлено додатково.
    Інформація про місце проведення від агентства - http://ves.lviv.ua/shop/519/desc/pos...tarnavskogo-45
    Збором коштів займається - linayre

Кошти отримано від(оновлюється):

1. Linayre
    2. Tar67
    3. Vkey
    4. Lynx_O
    5. Gazerock
    6. Magma
    7. Shiori
    8. Nahasaki
    9. Liravila
    10. SilliS
    11. Triela
    12. Mina
    13. Mirai
    14. Nola
    15. Veneamina
    16. Akako
    17. Saruman
    18. Катя
    19. Люба
    20. Зоряна
    21. Tobira
    22. Юру чоткий
    23. І його кєнт
    Востаннє редагував Nahasaki: 25.12.2013 о 07:45.

Типово

апдейтніть той інший варіант халупи, цю чотку вже ж забили

Мега гуру Учасник WR Team Аватар для Triela
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    1.018

Типово

Я буду)))))
    Ты как хочешь, а я поехала
    (целую, твоя крыша)

Мунятко Аватар для LinaLee
    Звідки Ви
    Левандівка
    Дописи
    4

Типово

Я буду, гроші принесу безпосередньо на свято=))))

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Shiori
    Звідки Ви
    на данный момент Львов
    Дописи
    1.088

Типово

Ок, подтягивайся бухло каждый покупает сам отдельно или обьединяется в няшек в по вкусам:З
    " Фуражка, плётка, вазелин..."
    (c) стих о Чёрном Властелине

Люблю смотреть на воду, огонь и как два педрила вставляют друг другу!
    верховна Львівська яойщицо

Типово

Я буду! Може з кєнтом

Типово

так, поки ще під враженнями, то відписуюсь. було дуже класно, за вийнятком кількох моментів про які краще не згадувати >///< але вцілому заєбісь. дівчаткам велике спасибі за хавку (особливо за суші, омномном), тим хто займались проведенням - за організацію, а іншим - за те, шо прийшли)) абрігатоу і гоменасай за спричинені незручності ^^'

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Shiori
    Звідки Ви
    на данный момент Львов
    Дописи
    1.088

Типово

Газик-ты красава!
    Спасибка дивчаткам за работу и хавку! Спасиба мужикам за ключи и силуХД Спасиба гостям за атмасферу праздника! Было весело!!! Хата ништьяк :З (как по мне пора переходить на двухэтажные особнячки :З)
    Сдали нормально. Попали всего на 50грн за выбитое стекло на кухне:З
    пс: Юля деньги выбил, на ближайшую сходочку принясу:З Ну ты меня поняла
    " Фуражка, плётка, вазелин..."
    (c) стих о Чёрном Властелине

Люблю смотреть на воду, огонь и как два педрила вставляют друг другу!
    верховна Львівська яойщицо

Писака Аватар для linayre
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    140

Типово

Що вам маю сказати... Почну, певно, з офіційної частини. Отже, щодо фінансових моментів. На організацію святкування було зібрано 2760,00 грн. Це внески 23-ох учасників, перерахованих у початковому повідомленні. Група олд-мемберів обрала бартерну форму розрахунку. Зібрана сума була розподілена наступним чином:
    - 800,00 грн. - плата за оренду квартири на 2 дні;
    - 50,00 грн. - відшкодування нанесених збитків (підозрюю, що просто не всі збитки були зафіксовані));
    - 30,00 грн. - послуги таксі для вивезення провізії з Брюхович (це рішення далось нам нелегко і визнане недоцільним);
    - 1025,00 грн. - підтверджена чеками планова закупівля продуктів харчування, посуду, засобів для прибирання і т.д.
    - 65,00 грн. - відшкодування додаткових витрат на воду, хліб, сік.

Хочу зауважити, що меню розроблялось з розрахунку на 20+ чоловік на два дні, тому я була дещо збентежена відсутністю більшості людей в неділю. В перший день на столі були суші, грецький салат, салат з крабовими паличками, салат з плавленого сирку, канапки, фарширований багет, а також додатково оливки, помідори під соусом песто і хліб. В неділю на сніданок приготовані рисові котлетки. Бажаючі могли зробити собі бутерброди, поки я їздила додому. Недільне меню довелось різко скоротити у зв"язку з відсутністю людей. Ми обмежились смаженими в клярі кабачками і цвітною капустою, салатом з курячого м"яса, картоплею з грибами і салатом з пекінської капусти. В планах були ще два види салатів, рулети з лавашу і корзинки з грибною начинкою. У переліку напоїв були чай (за бажанням з імбирем чи лимоном), заварна кава, розчинна кава з вершками, сік, мінеральна вода. На десерт - 1,3 кг пісочного печива. Залишки продуктів з обмеженим терміном зберігання в більшості розподілено між учасниками, частково скинено у смітник. Продукти з тривалим терміном зберігання (кілька консерв, пакети чаю, кави, цукру) перебувають в мене, планується використати їх на наступних спільних заходах.

Залишок коштів в сумі 790,00 грн. буде спрямовано на відшкодування витрат на спиртні напої з розрахунку по 35,00 грн. на людину. У підсумку внесок кожного учасника становитиме 85,00 грн., з яких 35,00 це витрати на оренду і 50,00 грн. витрати на харчування. Прохання до всіх бути присутніми на наступній недільній зустрічі для розподілу вказаного залишку коштів.
    It's all in our mind

Писака Аватар для linayre
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    140

Типово

А тепер неофіційна частина. І тут я хочу сказати, що люблю таки наш клуб і особливо це відчутно після таких от посиденьок. Збиралась на святкування я без особливого ентузіазму, швидше з почуття обов"язку, а в результаті отримала два насичені приємними моментами дні, які тепер приємно згадувати і які викликають бажання все якнайшвидше повторити. Мені тут трохи дякували, так це я вам дякую за те, що маю для кого старатись. Надіюсь, що справді всі задоволені. А взагалі разом щось організовувати і готувати це дуже класна штука. І раз мова зайшла про подяки, то викладу і я свій перелік подяк, хай всім буде приємно)). Мало кого можу терпіти на кухні, а от з Тріелою і Ліравілою ми направду дуже файно спрацювалися. ВіКей як завжди в усьому допомагав, хоч і казав, що на цей раз йде лише відпочивати)). Без Нахасакі взагалі ніяк. Шіорі і Гун організували офігенну хату (але нелегально пронесена на територію піца обурила мене до глибини душі)). Дякую Юрі, Тару і Газіку, які не поскупились на приємні слова, а найбільше люблю, коли хвалить Міна, бо в нього це дуже вдумливо і серйозно получається)). А як класно було в Коріна на хаті... валятись маленькою теплою компанією на диванах в затишній темряві кімнати в такій гм.. особливій атмосфері і дивитись якісь укурені кліпи, - це відпочинок якраз по мені)). І це дуже урізноманітнило все святкування. А хто не залишився в неділю - даремно. Неділя получилась спокійна і домашня, те що треба на завершення свята. Рада, що ми зібрались і надіюсь, що не будемо довго чекати, щоб так зібратись знову).
    It's all in our mind

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •