Сторінка 1 з 2 12 ОстанняОстання
Всього знайдено 12, показано з 1 по 10.

Тема: Наш новий герб !

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово Наш новий герб !

Тунєядци, алкаголікі та інші няшки, знайомтесь -- наш новий герб !

коротенько поясню його сакральне значіння : ну шо значить трифорс і як він розшивровуєцця, ви мабуть шо вкурсі (сторінка, яку вибиває після авторизації, в поміч). Вінок означає шось типу слави і вся фігня (офіційна версія, ггг). ВР -- ну ви кароче поняли.

Придумав я , зверстав Нах (за вектором звертатись до нього), затвердив Гун. Берем з ним футболки доречі (можете відписуватись в цій темі). Або в чят.

ВСІМ ВАЙТ ПАВЕР ПОСОНИ !!!

Типово

В чому причина зміни? чи чим це визванно? хоча і той і цей обидва чудові.

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

причиною заміни є те, що старий був уєбанським (хоча розробляв його також я -- крім вирвиокого шрифта зверху). Про це неодноразово говорилось, але він якимось дивним чином прижився.
    Тобто, станом на сьогодні маємо 3 варіанти лого : перше ВР-тіму (яке і далі є логотипом цієї групи), друге з лєнтами і третє поточне. Яке вибрати і чи вибирати його взагалі, вирішувати вам.. )

П.С. до-речі, з цим гербом скоро буде няшна печаточка, зроблена з метою запобігання тиражування квитків на фест. Як в кращих домах Парижу і ЛондОну. Нею теоретично можна буде таврувати лоби, руки та інші частини тіла, а також затверджувати внутрішньоклубні циркуляри.. )
    Востаннє редагував Tar67: 20.03.2012 о 14:45.

Типово

Ідея з лавром листом чудова, сам використовую, і на ЕнЕ в мене як знак групи. Ви також можете зробити Великий і малий герб, тобто до малого що в ТС стоїть додати в низ лєнту "про задротство і олдфажність" . + ще можна застосувати напис що зараз в шапці форума, але є в мене сумніви, чи воно буде добре виглядати.

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

якби мене попросили одним словом охарактеризувати прикольність поточного варіанту, я б сказав "лаконічність".
    У варіантах, запропонованих тобою, вона пропадає, шо не є гуд.

стосовно великого і малого гербів -- ну да, ми стараємся бути пафосними. Але не настільки ж.. )
    (якшо хочеш, то можеш вважати малим гербом трифорс)

Тихий мембер Аватар для qstomer
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    90

Типово

А вы как, теперь и футбольные матчи смотрите? Уж больно винок етот приелся среди футбольных фанатиков.
    А кстате какой старый был?
    Мужик, да ты тупо с фреда перри взял винок...
    Востаннє редагував qstomer: 21.03.2012 о 13:11.

Типово

Що за трифорс?

А то що цей вінок "лавровий Вінок" - символ переможця, ще з часів Рим. Імперії використовувався це нічого, нє?

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Футбол не люблю, з Фредів знаю тільки Крюгера (ти ше скажи шо і трифорс з Зельди пижжений))

Мудило Скам'яніле Учасник WR Team Аватар для Nahasaki
    Звідки Ви
    リヴィウ
    Дописи
    857

Типово

Цитата Допис від Tar67 Переглянути допис
    скоро буде няшна печаточка, зроблена з метою запобігання тиражування квитків на фест.
    Власне сабж:
    THERE IS INSUFFICIENT DATA FOR A MEANINGFUL ANSWER

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли