Сторінка 2 з 3 ПершаПерша 123 ОстанняОстання
Всього знайдено 26, показано з 11 по 20.

Тема: Вархаммер !!!

Типово

Кінс, ти перервав мій потік флуду Але я не спорю що Темплари круті чуваги - бо вони таки круті. Чекаю поки ти збереш свою армію.
    Чекаю тільки ще на один набір трупси і Ленд Спідер. А поки страдаю фігнею і конвертю по мінімуму асаулт термів

До речі цікава група HMKids - блек по Васі
    Сообщение заговорено потомственным колдуном, целителем и магом в девятом поколении!
    Модерирование сообщения ведет к половому бессилию, венерическим заболеваниям, венцу безбрачия и диарее!

Типово

Цитата Допис від KinslayeR Переглянути допис
    Чекаю тільки ще на один набір трупси і Ленд Спідер. А поки страдаю фігнею і конвертю по мінімуму асаулт термів
    Ждемс Але приходь в неділю, лендспідер можна Rainman-овим Саммаелєм запроксити, а набір трупси можемо позичити.

Цитата Допис від KinslayeR Переглянути допис
    До речі цікава група HMKids - блек по Васі
    На вкус і цвєт...
    ...Humans can be so incomprehensible...

Типово

Ждемс Але приходь в неділю, лендспідер можна Rainman-овим Саммаелєм запроксити, а набір трупси можемо позичити.
    В неділю прийду, але цього разу ще все ж таки без армії.

На вкус і цвєт...
    Угу. Але потенціал є.
    Сообщение заговорено потомственным колдуном, целителем и магом в девятом поколении!
    Модерирование сообщения ведет к половому бессилию, венерическим заболеваниям, венцу безбрачия и диарее!

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

ок.. я прсто зара трохи сортую архіви, тому і паровоз..

навскидку кілька питань :

!) ЧОМУ БЛЕАТЬ ВЕСЬ ГОДНИЙ АРТ ПО ВХ В ТАКОМУ ГАВЬОНОМУ РЕЗІ ???

2) у мене десь були прекрасні волпапйори "чемпіонів" хаосу (4 штуки відповідно по богам) -- хто такі ? Шо почитати, де ?

3) там такі цікаві черепки з лапками літають за інквізиторами -- шо воно таке і яка їх функція ?

4) у мене був один просто мегакласний арт, де стоїть імператор (мабуть) з мечем в золотому, ше один подібний на нього чувак з крилами вже атдихає красіва, а збоку стоїть просто піздєц який крутий пєрєц весь у шкірах, з неїбічєскою булавою і клешнею. Він настільки крутий шо в мене блять аж холонуть яйця !!! Хто це такий ??

(зараз я піду його шукати, не знаю просто скільки часу це займе)
    Востаннє редагував Tar67: 13.01.2011 о 03:35. Причина: Додано повідомлення

Типово

Цитата Допис від Tar67 Переглянути допис
    !) ЧОМУ БЛЕАТЬ ВЕСЬ ГОДНИЙ АРТ ПО ВХ В ТАКОМУ ГАВЬОНОМУ РЕЗІ ???
    Яким його знайшла, таким і запостила

2) у мене десь були прекрасні волпапйори "чемпіонів" хаосу (4 штуки відповідно по богам) -- хто такі ? Шо почитати, де ?
    http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Chaos_Gods - там дофіги всякої інфи, про Хаос і не тільки. Малюнки про які говориш бачила, але там чемпіони не іменні наскільки я пам'ятаю - а так, generic champion of chaos по одному на бога.

3) там такі цікаві черепки з лапками літають за інквізиторами -- шо воно таке і яка їх функція ?
    Це дрони-сервітори, вони можуть виконувати різні функціі - від переносу інфи (в стилі флешки ) до шпигування за кимось чи піджарювання культистських задниць примітивними стрілялками.

4) у мене був один просто мегакласний арт, де стоїть імператор (мабуть) з мечем в золотому, ше один подібний на нього чувак з крилами вже атдихає красіва, а збоку стоїть просто піздєц який крутий пєрєц весь у шкірах, з неїбічєскою булавою і клешнею. Він настільки крутий шо в мене блять аж холонуть яйця !!! Хто це такий ??

- Ти не про це часом?
    Ти вгадав, в золотому таки імператор.В готішно-емошній позі валяється Сангвініус (примарх легіону Blood Angels) а збоку в чорному арморі і крутою розпальцовкою стоїть вже описаний вище Хорус. Загалом, дєло було так - усі примархи були пробірочними "дітьми" імператора, по їх образу і подобію створювали і самі легіони спейсмарінів, на кожного примарха по легіону який тяне його гени. В один прекрасний момент примархи взяли і пересрались між собою, бо деякі вирішили що у богів Хаоса печеньки смачніші. Хорус і Сангвініус були улюбленими синками папеньки і кажуть дружили між собою (як Каін і Авель ), тому Імператор вельми засмутився коли Хорус взяв да й упіздив братця. Імператор вирішив наваляти Хорусу за таке неподобство, і наваляв таки - але і сам огріб по перше число і тепер числиться інвалідом-коматозником.
    В деталях то все можеш прочитати по вищевказаному лінку.
    Востаннє редагував DarthMael: 13.01.2011 о 04:10.

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Яким його знайшла, таким і запостила
    я не конкретно про тебе, я взагалі.

А от ше які цікаві жепеги знайшов в себе я :

ше одна раса шо приймає участь у мочилові всіх проти всіх називається Некрони. Це типу якісь старовинні втрачені технології (які, правда, чомусь виглядають найрозвинутішими за всіх)

а ось ше одні красавци (точніше, їх мотиваційний постер). В описах пише, шо вони онемешні і кавайні (хоча, в чому це полягає, знову-ж таки не ясно).

Як видно з малюнка, гуманоїдні.. (так вже й бути, знищувати їх повністю ми не будем)

Хімік-механік в стилі паропанк (не здивуюсь, якшо він на дровах)

ну і на закуску сама така фанова і весела, я би сказав, раса після роботи

Затролив всіх, чого вже там )

Типово

Ще трохи на тему Адептус Механікус і спейсмарінських техпрістів (типу релігіозно настроєні інженери-механіки, які не тільки гаєчним ключом орудують а і моляться до Бога Машини шоб апаратура не глючила)

- цей як піть дать на дровах

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Дарт -- обновив свій пак )

Останні годні ніщячки :

Православно розмальована фігурка (малюється вручну кожним любителем настолки).
    В фабричному вигляді вона типу з білої однотонної пластмаси + часом розкомплектована по частинам ( тобто там ше й руки-ноги треба клеїти, ага)

Вояка в стилі 1-ї світової (от чому б не зробити хайрезік ?)

Польске войско на роверах (клікабельно)

З косплеєрами-анімуфагами (на косплей по сабжу, мабуть, згодом зроблю окрему тему)

Типово

Деякі пріколи на тему ВХ :

- про труднощі перекладу з ВХ-шної термінологіі на популярну мову...

- про проблеми інквізиторів-радикалів

- от і не везе ж лікарям в яких пацієнти - спейсмаріни...

- складні взаємовідносини Адептус Механікус з некронами і що про це все думають Тау
    Востаннє редагував DarthMael: 14.01.2011 о 04:02.

Типово

... і ще дещо

Востаннє редагував DarthMael: 14.01.2011 о 04:03.

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •