Всього знайдено 4, показано з 1 по 4.

Тема: Сон

Мунятко Учасник проекту Аватар для Cytrus
    Дописи
    12

Типово Сон

мені сьогодні снився дивний сон
    Геннадій(співробітник) купив ліцензійний диск з грою до PS3 (бродиловка) і запросив до себе додому побавитись в неї
    короче, починаємо ми бавитись і нас затягує в гру
    я благорозумно поступово повільно виношу всіх ворогів по одному (так як я Хіровс граю)
    а Гена попер вперед
    потім, пізніше, я його знайшов в убітому вигляді
    оказалось, він десь знайшов і використав чіт безсмертя
    а потім завернув не в той поворот
    і його відмудохали так, щоб йому безсмертя милим не казалось
    худо-бідно я його відхілив
    далі ми пішли вже разом
    винесли разом сотню-другу дрібного врага
    і в наступній будівлі після подолання мега-босса
    ми наткнулись на мою анімесходку
    там були Магма, Нах, Тар, Тріелла, Тобіра, Кайтен і Ніруко
    (геть Нуріко із мого сна )
    короче, приходжу я на сходку і тут в мене падають штани
    а дівчата з клубу помітили , накинулись і роздягнули догола
    далі йде звичайна клубна тусня, ніхто шо я голий не звертає вже уваги
    кожен по-черзі співає якийсь ост, а я вгадую
    там були:
    1)Девіл Мей Край
    2)Соул Ітер
    ... не пам"ятаю
    10)Сейлор мун
    потім Тріелла продає мені журнал за 10 грн
    не пам"ятаю звідки я витягнув ті 10 грн, тому що чомусь був голий
    журнал у вигляді атласу світу, де після опису кожної країни світу, йде історія політичних і історичних відносин цієї країни з Японією
    товщина ~ 2-3k сторінок
    і всього лиш за 10 грн
    це ж як тре вчити японську щоб прочитати 3000 сторінок японською мовою, причому хіраганою, катаканою і кандзі в перемішку
    під кінець появляються 2 медики в білих халатах і накидають на мене і Магму-сама гальмівні сорочки
    і злорадно приговорюють нам, що ми двоє на анімефест в Київ в п"ятницю не поїдемо
    на цьому я прокинувся...

може, в когось ще є цікаві сни за участю нашого клубу?

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Мені про клуб точно шось снилось (окремі люди сняться досить часто), згадується, шо таке було, але от шо...

..Пам*ятаю тільки, шо воно було настільки прикольне і смішне, а я там був настільки крутим пєрцом, шо якби цей сон якимось чином дали вам подивитись, то ви би з цікавості та нестандартнгосі тої фігні наклали собі в штани !

А якби мій сон закатали на якись носій і пустили його в прокат, то я за тиждень був би вже мільярдером ! Вот так !. )

П.С. хороша тема

Гуру Аватар для TobiRa
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    519

Типово

ех, сни, сни... в мене яка фантазія, такі й сни... Клуб? Але переважно то окремі люди на окремий сон. Бувають навіть котлети)))) (хто знає, той пойме)
    Цікавіші анімешні кошмари) Наприклад, що не встигаю на сцену спідницю дошити. Чи мікрофон відмовляє....
    Нічого цікавого, або дуже побутове, або дуже непристойне. Звичайні людські сни)
    Whatever they say, never change your way!

Мунятко Учасник проекту Аватар для Cytrus
    Дописи
    12

Типово

Приснився мені тут один сон, вирішив я ним поділитись. Вобщем я слідчий, розслідую вбивства в психіатричній лікарні. Свідки злочинів - псіхи, фіг їх розбереш. Якось получається шо всі вони один на одного показують, при тому повністю заперечують свою причетність. А ше тут мама мене дістає, сталкерить за мною, гроші канючить - 40 тисяч дай їй на нову машину, 30 тисяч на євроремонт, 200 тисяч на продукти. Сідаю в автобус, біжить слідом. І тут я став помічати (НЕСПОДІВАНО!) , шо з сусідами шось не те твориться - за останній місяць шось двадцять вбивств відбулося. І тут мене осінило - вбивця - моя мама. Коли вона спить, її підсвідомість проникає в свідомість інших людей і заставляє їх вбивати, тому вбивці не усвідомлюють, шо коять злочин, а коли приходить міліція не можуть нічого пригадати і повністю заперечують свою причетність. Вобщем, коли прийшов додому, я ліг спати і проник в сон своєї мами і подивився як люди вбивають один одного. І тут мене осінило! - я теж маніяк-убивця. Коли моя свідомість відключається я займаюсь паркуром по балконам. А якшо комусь не подобається - я його вбиваю. Одна жирна корова розверещалась - то я їй руку відірвав і в горло по локоть запхав. Один качок погрожував шоб я йому по балконі не ходив - я його голову разом з спинним мозком вирвав і фонарний стовп повішав - для краси. Малі діти в одній хаті в мене їсти просили - я їм ноги відірвав і до зупи кинув варитись. Одна дама звабити мене хотіла - я їй очі в мозок вдавив, поки через вуха не вилізли, красота. Ну і далі в такому ж дусі. Не все пам’ятаю - сон все-таки.

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •