Сторінка 35 з 35 ПершаПерша ... 25333435
Всього знайдено 343, показано з 341 по 343.

Тема: Хмель: Reloaded (ex. Seiza IV)

Типово

Я думаю, шо ніяких компактних переносних джерел живлення, зонтів, софтбоксів і радіосинхронізаторів вона (давайте зара конкретно за неї, тому шо це скоро можна буде перевірити) на виїзну косплейну фотосесію на природу вона не бере. Тільки фотік + спалах + об*єктив + якась мілка дрєбєдєнь (типу відбивач на спалах, така як в тебе картонка на резинках). Тобто, вміщається в невеликий рюкзак.
    Якщо говорити конкретно про Єву, то так. Ми з нею трохи розмовляли про оснащення, коли йшли з парку. У неї фактично такий же мінімальний набір, як і мене. В таких випадках в роботу вступає вміння фотографа, підготовка моделі і суттєва обробка в фотошопі.
    Але в попередніх постах я мав на увазі підхід до проф-фотокосплею загалом.

Гроші за фотання косплею вона не бере, і навіть не дивлячись на це фотки виходять професійні.
    Не бере. Для неї це хоббі. Як і для мене.

кста я анітрохи не здивуюсь, якшо Єва фотографією швидше собі "підробляє на ковбасу", а не заробляєна хліб
    Крім косплею вона фотографує весілля, іменини та інші урочистості. Оце і є заробіток від фото. А косплей, повторюсь, чисто хоббі. + У неї купа часу, щоб присвячувати всю себе цьому хоббі.
    Сообщение заговорено потомственным колдуном, целителем и магом в девятом поколении!
    Модерирование сообщения ведет к половому бессилию, венерическим заболеваниям, венцу безбрачия и диарее!

The Professional Учасник WR Team Аватар для Great Dragon
    Дописи
    247

Типово

Ти забув додати, шо фоткається любитель у косплеї і просто на згадку..
    Але ж ти постійно стверджуєш, що фотки виходять професійні? І саме це я і намагаюся спростувати.
    Професійне - це О.Зотов фоткає для Максіма. А наш випадок - це advanced user. В першому варіанті є затрати на зйомку і матеріальна винагорода, в другому - вихід з положення для реалізації, якихось, своїх творчих амбіцій і поривів: прокачка ЧСВ.
    Варіантом номер 2 може скористатися будь-який власник зеркалки, що пройшов банальні підготовчі курси і в якого є бажання розвиватися далі.

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Якість, я маю на увазі, професійна.

А то, професіонал вона, чи нє (строго кажучи), то вже по грошовому вихлопу від роботи оцінюється.

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •