Сторінка 1 з 4 123 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 40, показано з 1 по 10.

Тема: В Пятницу поход на газету "Пятница"

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Shiori
    Звідки Ви
    на данный момент Львов
    Дописи
    1.088

Типово В Пятницу поход на газету "Пятница"

В скором выпуске газеты Пятница выйдет статья про Аникон. В эту пятницу (4.06) в 19:00 состоится презентация газеты в клубе "Кофе-ин". Нас приглосили на это действо. Кто, что думает по этому поводу?
    " Фуражка, плётка, вазелин..."
    (c) стих о Чёрном Властелине

Люблю смотреть на воду, огонь и как два педрила вставляют друг другу!
    верховна Львівська яойщицо

runaway G.E.A.R Учасник WR Team Аватар для Joker
    Звідки Ви
    в небесах, на облачке
    Дописи
    161

Типово

эм...........а статью кто-то читал? может нас туда как клоунов зовут -- мол, посмотрите на фриков

Типово

В пятницю підійти не зможу (але буду в неділю на сходці), але хапніть мені хтось один примірник - там мають бути мої фотки
    Сообщение заговорено потомственным колдуном, целителем и магом в девятом поколении!
    Модерирование сообщения ведет к половому бессилию, венерическим заболеваниям, венцу безбрачия и диарее!

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Газета виходить вперше, чи це, так би мовити, презентація випуску ?

Типово

Презентація випуску.
    Газета вже давно виходить і розповсюджується безкоштовно.
    Сообщение заговорено потомственным колдуном, целителем и магом в девятом поколении!
    Модерирование сообщения ведет к половому бессилию, венерическим заболеваниям, венцу безбрачия и диарее!

Типово

Сайт у газети є? І де її можна взяти?

(Біля мене, здається, репортерка сиділа. Може з неї...)

Типово

Сайту нема.
    Газете розповсюджується по кавярнях Львова безкоштовно.

↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A Учасник проекту Аватар для Sandro
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    550

Типово

4 червня у Львівській кав’ярні COFFEE-IN відбудеться презентація львівської газети для молоді «П’ятниця».

"Скоро перша п’ятниця літа, а, отже, можна буде забути про роботу, сесію, принаймні на вихідні. А ще в першу п’ятницю літа на львів’ян чекає грандіозна забава – презентація-вечірка газети для молоді "П’ятниця". Винуватиця вечора – газета, вже вийшла у світ 11 разів і її засновники нарешті вирішили відпочити і познайомитися з її читачами. Адже читачі газети – це найцікавіші, найкреативніші жителі міста Львова", - зазначила головний редактор газети Світлана Крижанівська.

Ведучим свята буде капітан команди КВК "Набла" Тарас Стадницький. Співатиме на святі гурт "Alco brothers". На усіх присутніх чекає багато-багато конкурсів. А найголовнішим розіграшем буде м’який пуф.

"Аби краще відчути атмосферу кави, почитати свіжий випуск газети і спробувати посидіти на пуфах – приходьте в "Coffee-in" у четвер і п’ятницю на літню терасу. До кави пригощаємо цукерками", - додала Світлана Крижанівська.

via http://www.zaxid.net/newsua/2010/6/2/113027/

Типово

Так хтось піде?
    Газетку мені в неділю принесе?

Опа. Цеж на Кривої Липи. Я там в пятницю зранку на фотокурсах буду, може сам щось "вірву" .
    Востаннє редагував KinslayeR: 02.06.2010 о 22:25.

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Shiori
    Звідки Ви
    на данный момент Львов
    Дописи
    1.088

Типово

Постараюсь уравать побольше экземплярчиков газеты))
    " Фуражка, плётка, вазелин..."
    (c) стих о Чёрном Властелине

Люблю смотреть на воду, огонь и как два педрила вставляют друг другу!
    верховна Львівська яойщицо

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •