Сторінка 3 з 3 ПершаПерша 123
Всього знайдено 26, показано з 21 по 26.

Тема: Хто і що востаннє дропнув

Гуру Аватар для TobiRa
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    519

Типово

Вчора засіла ще й за Bokura ga ita.
    Аніме дуже годне, не зважаючи на "однооких монтрів" - мальовка незвична. Настільки мене захопила романтична історія (не банальна, анімешна, а дуже звичайна, реальна, така, яких сотні щодня довкола), настільки захопила, що я постраждала чітерством - і подивилась останню серію...
    І дарма. Такий кінець покраяв на шматки моє трепетне дівоче сердце. Я такі кінці не люблю, після них взагалі хочеться впасти в сплячку, нікого не бачити й не чути, а скавучати, тихенько жаліючи себе. Хто бачив, здогадається, про що я кажу.
    Тому - як би мені воно не подобалось, навіть якщо я й ставлю 9 з 10, але додивлятись не буду, в мене це однозначно дроп. Сама собі спаскудила, як то кажуть...
    Whatever they say, never change your way!

Знаток Аватар для Sakura
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    277

Типово

на мою думку, Bokura ga ita -- то на любителя, бо там дуууже копаються в почуттях, трохи затягнули подекуди моменти, але загалом гарне аніме.
    Для меголюбителів романтики -- саме те, що треба)))))
    Do the impossible, see the invisible
    Raw! Raw! Fight the power!

Мега гуру Учасник WR Team Аватар для Triela
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    1.018

Типово

Акаврион... хватило на чотири серії ( перші три і останню) . незнаю чого але головний герой, з його проблесками чужої всідомості, мене вбивав... знудилася.
    Ты как хочешь, а я поехала
    (целую, твоя крыша)

Мунятко
    Звідки Ви
    Hungary
    Дописи
    1

Типово Хто і що востаннє дропнув

трошки не в тему, але позитив в цьому також є - "канікули", чи карантін як там його низивають - сьогодні буду вирушати додому ;- . харе тут на слобожанщині відсиджуватись.

чесно кажучи - трошки "стррашно" в таку пору їхати, хто зна чим твій сусід буде "дихати" ;-

Типово

якщо порахувати я дропнув приблизно 9% із того що переглянув. Є так що ще якось намагався дивитися,але не витримав і дропнув а є такі які одразу ж.

Типово

з аніме десь рік тому дропнув хокуто но кен на ~20 серії. не стягував я такої наглої одноманітності в кожному епізоді. ще з манги недавно дропнув зетмана і пандора хартс (буееееее :! )

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •