Сторінка 1 з 4 123 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 33, показано з 1 по 10.

Тема: Transformers або як ІСТV москалів заовнило

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово Transformers або як ІСТV москалів заовнило

А от шо пишуть Лурки про одну з перших амімех нашого щасливого дитинства :

Украинский перевод

Надо заметить, что на Украине Трансформеры транслировались на канале ICTV с собственным, кошерным переводом. Перевод получился оригинальный, с большим количеством переведенных имён собственных. Автоботы стали "Киберами", Десептиконы - "Обманоидами", а Оптимус гордо носил звание "Найкращий". Звучало дико, но в тему. Переведены так были сезоны аж по "Воины великой силы".

Самое смешное то, что в целом, имена не переводили абы как, а подбирали наиболее созвучный и адекватный перевод. Например, народные любимцы Soundwave и Starscream получили имена "Звукохвил" (укр. хвиля - волна) и "Зорекрик", что, согласитесь, куда ближе к оригиналу, чем непонятный Бархан (что в принципе, так-же показывает качество переводчиков на русский, услышавших в Soundwave'e - "Sandwave" и, соответственно, нашедших "адекватный" аналог.) и, прости господи, Скандалист!

И в целом можно сказать, что перевод получился всё же лучше русского, ибо переводили не дятлы, а нормальные люди, более-менее, понимающие, что и к чему.[4] Увы, ознакомиться с переводом не представляется возможным - следуя условиям контракта ICTV буквально сразу после показа всего, что можно было показать, размагнитили плёнки, дав, таким образом, фанам соснуть ядреного хуйца[5]. Русскому же переводу повезло больше: благодаря стараниям одной замечательной девушки по имени Джелл[6], записавшей все (в 1995 году!) серии на видеопленку, русская озвучка была сохранена и в конце концов попала в интернеты наложенная, к тому же, на DVD-рипы фанами с torrents.ru. Такие дела.

Мудило Скам'яніле Учасник WR Team Аватар для Nahasaki
    Звідки Ви
    リヴィウ
    Дописи
    857

Типово

Цитата Допис від Tar67 Переглянути допис
    следуя условиям контракта ICTV буквально сразу после показа всего, что можно было показать, размагнитили плёнки

СВОЛОЧІ!!! А я то так надіявся...

Може хоч на студії дубляжу звук залишився? Хоча дублював той же айсітіві, але студія для озвучки в них окрема має бути.
    THERE IS INSUFFICIENT DATA FOR A MEANINGFUL ANSWER

Писака Учасник WR Team Аватар для SilliS
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    118

Типово

Ліпше б Тар ти мовчав=(
    А то розбіваш останні децкі мечти*хник...*

Гуру Аватар для IgorekmaG
    Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

Блін, я і не знав що все так засекречено було. Та в мене великі сумніви, що вони стільки наробилися і зразу все потерли. А як же повтори і т.п.
    Може вони щось заникали на крайняк.

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Як найду, принесу на сходку ше одну дитячу мрію, шо здійснилася -- закомплічену колекцію наклейок "трансформерс" (тих шо Кент) у спеціальній книжці, в яку їх треба було би наклеювати (56 номерів, мамятаю як вчора))
    Ні в кого не було такої книжки (і номера 16, лол). А в мене були !! Я тоді на районі був цар і бох !!1))
    *пустив ностальгічну сльозу

Також, хіба фізично можливо розмагнітити плівки ? В мене деякі старі записи посипалися. Але не розмагнітилося -- жодної !
    Востаннє редагував Tar67: 22.06.2009 о 23:24.

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Гг, от ше згадалось.
    Я недавно випадково побачив краєм ока одну серію трансформерів (малий племінник дивиться).
    Так от, там там був такий момент, шо Звукохвил (головний ІТ-шник обманоїдів) випускає з грудей пташку-шпигуна. Після збору інформації вона прилітає до нього, трансформується у величезну ВіАйчЕс-касету і заскакує у валичезну деку йому на грудях.
    Такі от високі технології з планети Кібертрон)))

З.І. Сандро, може, відділиш окрему тему ?

↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A Учасник проекту Аватар для Sandro
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    550

Типово

Також, хіба фізично можливо розмагнітити плівки ?
    Можна.
    Але мені щось теж не віриться, що переклад пропав. Що не знайшлось ні одного фаната, що тоді б їх записав на відео...
    Такі от високі технології з планети Кібертрон)))
    Так там розповідалось, що після включення на Землі трансформери прийняли для альтернативних форм людську техніку. Тому й автомобілі, літаки, в тому числі і касета. Так що все продумано.
    З.І. Сандро, може, відділиш окрему тему ?
    Готово.

Мега гуру Учасник WR Team Аватар для Triela
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    1.018

Типово

О да, я памятаю саме ці назви "Кібери " і "Обманоїди". Тому чути про Автоботів і Десептиконів в фільмі було якось непривично.

А на рахунок касети....Tar67... подивися на рік випуску, зрозумієш))))
    Ты как хочешь, а я поехала
    (целую, твоя крыша)

Мудило Скам'яніле Учасник WR Team Аватар для Nahasaki
    Звідки Ви
    リヴィウ
    Дописи
    857

Типово

Цитата Допис від Triela Переглянути допис
    Тому чути про Автоботів і Десептиконів в фільмі було якось непривично.
    У тому дубляжі, що йшов в кінотеатрах звучало "Автоботи" та "Обманоїди".
    Але Джмеля чомусть зробили Бджілкою, Шестерняка - Гайкою, а Оптімус залишився Праймом, а не найкращим. Решта - правильний переклад від Айсітіві. Надіємось що цього разу теж гарно переклали імена.

Цитата Допис від Tar67 Переглянути допис
    Також, хіба фізично можливо розмагнітити плівки ?
    Головкою запису. К.О.

Користувач
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    20

Типово

:P а я знайшла )) http://www.kievtron.com.ua/index.php?newsid=42
    пра тре цілу процедуру пройти щоб щось скачати, я ще не пробувала, може в когось вийде.

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •