Сторінка 3 з 4 ПершаПерша 1234 ОстанняОстання
Всього знайдено 33, показано з 21 по 30.

Тема: Transformers або як ІСТV москалів заовнило

Користувач Аватар для Autosave
    Звідки Ви
    Тернопіль
    Дописи
    53

Типово

Нині задля реабілітації спецом піду в кіно на трансформерів, буду хоча б знати хто їх перекладає.

Мудило Скам'яніле Учасник WR Team Аватар для Nahasaki
    Звідки Ви
    リヴィウ
    Дописи
    857

Типово

Цитата Допис від Autosave Переглянути допис
    Нині задля реабілітації спецом піду в кіно на трансформерів, буду хоча б знати хто їх перекладає.
    Переклад другого голлівудського фільму про трансформерів виконаний не згаданими раніше особами, та й взагалі є повним лайном. Так що реабілітуватись тобі це не допоможе.
    Вже ніщо не поможе
    THERE IS INSUFFICIENT DATA FOR A MEANINGFUL ANSWER

Користувач Аватар для Autosave
    Звідки Ви
    Тернопіль
    Дописи
    53

Типово

Цитата Допис від Nahasaki Переглянути допис
    Переклад другого голлівудського фільму про трансформерів виконаний не згаданими раніше особами, та й взагалі є повним лайном. Так що реабілітуватись тобі це не допоможе.
    Вже ніщо не поможе
    Добре що попередив, я тоді качаю ріпку.
    а на рахунок реабілітації то й не дуже й горю бажанням чесно кажучи, помилився раз, з ким не буває, руку мені за це відріжете? і оте що ти дописав білим шрифтом якось не в тему не дуже то я й горю бажанням перд кимось виправдовуватися.

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово Качай ЧСВ @ Висловлюйся по фыльму

2 Автосейв : Та не слухай ти того зеленого толстого троля. Ти слухай сюда, пацан.
    Якшо ти любиш Наруту, ніхто нічо тобі не буде різати, я тобі атвєчаю. Затупив разок, ну нічо, буває.
    Накладаю на тебе покуту у вигл. перегляду 2-х останній серій Єви. Після того я оголошую ці тьорла замазаними.

А взагалі, хочу запропонувати кожному, хто бачив фільм, підгодувати троха своє ЧСВ і висловитись по сабж*у.

Отже. іМХО, фільтмєц вийшов мегазачотним.

Усі копрофаги з гіногавна.ком, на які тут дехто посилався як на нев%бэнних критиків-мистецтвознавців, зайвий раз довели очевидне -- що вони тямлять хіба-що в сортах лайна, яким щільно набиті їхзні писки.

Всі мінуси фільму (не зовсім трушний переклад, щлунково-кишковий амер. гумор, вєчна маладой К.О., шо спішить тупим америкосам на допомогу (чи то може + ?)), відсутність серйозної тех драми, "тємасісєкнєраскрита" і подібний етс. з лихвою перекриваються плюсами, точніше, одним величезним жирним плюсом -- кількістю ПАТАЛОЧНОЇ графіки фром Парамаунт / хв.

Так шо Чекаємо на третю частину з народними улюбленцями Гальватроном, Звукохвилом, Квінтесонами і Триптиконом..))

Нагрузкавтему.жпг)

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово ну тіпа бамп)

Десу трансформер (присв*ячується СандрУ))

Десу трансформер — походная версия десу. Удобна для переноски десу. Брутальный взгляд десу. Быстрая распаковка в боевое состояние десу. Качественный минет даже в походном состоянии десу. А еще модно подвесить над дорогой и использовать как светофор. Десу.

Завжди ваш,

↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A Учасник проекту Аватар для Sandro
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    550

Типово

Качественный минет даже в походном состоянии десу.
    Куклоёб!
    .......

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Типово

Так що є в когось якісь серії? я раніше шукав ще "голіон(Вольтрон) але без результату.

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

почитав свої пости 3-х річної давності.. Піздєц..

Типово

Як добре що піднімають старі теми, так? до речі в тебе 2к повідомлень молодець.

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •