Сторінка 2 з 6 ПершаПерша 1234 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59, показано з 11 по 20.

Тема: Музыка на анимешных дискотеках. =^^=

WR DJ™ Аватар для real_sm
    Звідки Ви
    Ровно, Украина
    Дописи
    45

Типово

Цитата Допис від Nahasaki Переглянути допис
    Доклав трошки віабушного хаусу. Папка "Minamotrance".
    源屋 feat. 鈴木ななこ - Love Colors - просто великолепие!!! Если можно, напишите хотя бы названий похожего!

Гуру Аватар для IgorekmaG
    Звідки Ви
    "Breg Epona"
    Дописи
    793

Типово

Підкинув в папку Нагасакі два музона Perfume - Computer City, Perfume - Electro World.
    Рекомендую Electro World

Користувач Аватар для Autosave
    Звідки Ви
    Тернопіль
    Дописи
    53

Типово

А-а-а-а!!! хочу на анимешну дискотеку! може хтось підкаже, де і коли воно все відбувається?

Мудило Скам'яніле Учасник WR Team Аватар для Nahasaki
    Звідки Ви
    リヴィウ
    Дописи
    857

Типово

Цитата Допис від Autosave Переглянути допис
    А-а-а-а!!! хочу на анимешну дискотеку! може хтось підкаже, де і коли воно все відбувається?
    Use the anifest, Luke!
    THERE IS INSUFFICIENT DATA FOR A MEANINGFUL ANSWER

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Ящитаю, шо цінність Таорі полягає не у виконанні нею функцій Капітана, а у щирому бажанні допомогти, а також в сісь можливості використання її у запропонованому Нагасаком варіанті (да-да, Таорі, це був комплімент, можеш потіскати (тм) мене пізніше)

Тепер по темі.

Короче, думаю, шоб з розумним виглядом лайдосити про такі теми, потрібно уточнити поняття.

ІМХО, японофільна (доречі, прикольне слово)) клубна музика -- це http://rghost.ru/267155.
    Знаю таких речей -- можна на пальцях порахувати (правда, на глибоку обізнаність у яп. клубній музиці не претендую).Це типу рас.

Типу два.
    Навіть якщо зліпити докупи шось більш-менш годне, вийде 1-2 мікси "клубняка". Просто "ритмічно-танцювального" -- 3-5. І все. Після того нарід почне відкривати бузі і вопрошати "чо за нах, пане діджей, зоєбав вже одно і то саме крутити (нікому нічого не нагадує ? )
    Так шо "розбавляти" прийдеться полюбому, я думаю

І типу три.
    Цитата Допис від real_sm Переглянути допис
    Уяви, що ти приходиш на вечірку з настроєм полахати, випити водки та погнати з някаючих дітей, а тебе зустрічають 10 кіловат звуку та лазерне шоу
    ...і квтчасті труси Оптімуса. А взагалі -- мабіла у мене поки-шо робоча, так якого дідька мені туда ходити ?)

Баяниста нагрузка .жпг
    Востаннє редагував Tar67: 20.06.2009 о 22:27.

Звідки Ви
    Тернопіль
    Дописи
    53

Типово

Цитата Допис від Tar67 Переглянути допис
    Типу два.
    Навіть якщо зліпити докупи шось більш-менш годне, вийде 1-2 мікси "клубняка". Просто "ритмічно-танцювального" -- 3-5. І все. Після того нарід почне відкривати бузі і вопрошати "чо за нах, пане діджей, зоєбав вже одно і то саме крутити (нікому нічого не нагадує ? )
    Ну чого ж ліпити, є досить пісень нормальних з тих же аниме, під які можна нормальпо погрицувати, тим паче, якщо це аніме вечірка, то підрозумівається, що на ній буде більшість людей яких хоч якимось боком можна приписати до Отаку. а раз так, то більшість пісень будуть їм знайомі і танцюватиметься під таку музику буде досить вільно і легко. Хоча діджея все таки треба, бо крутити треки на вінампі це рівень сільського клюбу, а парочка діджейських замутів реально порішає загальний настрій на такій паті.

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Слухай, ти часом не родич Таорі ?

Звідки Ви
    Тернопіль
    Дописи
    53

Типово

Цитата Допис від Tar67 Переглянути допис
    Слухай, ти часом не родич Таорі ?
    це ти мені ? а що, чимось схожий?

Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Ога. Оригінальним ходом думки і стилем її викладення))

↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A Учасник проекту Аватар для Sandro
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    550

Типово

Залив на фтп:
    ftp://wra.com.ua/-=Music=-/Music for Seiza Ultimate III/new/ - ремікси на опенінги Higashi no Eden і Aria.
    ftp://wra.com.ua/-=Music=-/Music for Seiza Ultimate III/Toradora/ - пісні з Торадори.
    ftp://wra.com.ua/-=Music=-/EXIT TRANCE PRESENTS/ - 2 гб трансових клубних реміксів на анімешні опенінги і інші відомі в фендомі пісні (напр., Карамельдансен, Полька Єви і т.д.). Для дискотеки, думаю, саме те, що треба.
    ftp://wra.com.ua/-=Music=-/Perfume/ - дискографія Perfume.
    Забираємо.

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •