Сторінка 2 з 8 ПершаПерша 1234 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 73, показано з 11 по 20.

Тема: III «Seiza Ultimate» в г.Хмельницком!

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Magma
    Дописи
    137

Типово

Уса, скинь свой номер телефона в приват.

Мунятко Аватар для Diamono
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    8

Типово

я еду. со мной еще будет один гость с Питера.
    мы едем в Хмельницкий 30.06.09.

Адміністратор Учасник WR Team Аватар для Shiori
    Звідки Ви
    на данный момент Львов
    Дописи
    1.088

Типово

И так делимся впечатлениями в это теме! нет кого там небыот будет интересно почитать наши впечатления!
    Впечатления от меня, постараюсь изьяснятся в кратце.
    31-го числа мы прибыли с толпой анимешников в составе 13 человек, остальные подьехали позже. В итоге нас было 17-ть. В тот же день после поселения мы отправились смотреть на место проведения предстоящего феста. Мальцом офигели конешно(центровее просто небываеть оО), но зато прикинули что к чему.
    1-го мы первые прибыли на место проведения, за нами подтянулся Равшан со своей командой, позже появилась Нурико. Установка тента, надув шариков прошли без приколов. А вот Стенд стоять категорически отказывался! После недлительного мыслительного процесса мы таки соорудили уголок из стенда, тента, столов и ДДР. Вышло очень даже пристойно. Остальное время мы боролись с ветром который то и дело выдувал кнопки из стенда и пытался что-то с него оторвать!(может он тоже был анимешным??). Народ почти всё время бродил возле нашей конструкции, многие подходили к столу и прямо спрашивали "Что это за ярмарка?". Приходилось обьяснять. За нашим столиком рисовала Триэла, Кайтен и я немного. (меня постоянно отвлекали вопросами Х_Х) Но это было ещё ничего! Хочу так же сказать что помимо того что висело на стенде и лежало в папке- у нас были ещё работы! (так что надеюсь все желающие получили хотя бы по одному экземпляру). После обещаного времени пошли "горячие пирожки" ( я так обозвала раздачу арта). Народ пачками грёб всё что ему понравилось оО Большая часть разбирающих была далеко не анимешная. Мы с Триэлой на скорую руку раздавали автографы и пожелания. Жалко что этого наши незаписали на видео, думаю посмотреть было на что.
    Так же ко мне подошёл один чел и задал пару вопросов, сорри чувак я тебя толком незапомнила оО если тебя интерисуют какие-то подробности - смело пиши мне в ПМ или асю. После раздачи я отправила Триэлу в толпу дораздаривать оставшиеся работы. В итоге до второго дня дожили 8-м работ, которые я подарила косплей группе "Ai no Senshi". На счёт остального ан школьном фесте- я всё обошла за 5-ть минут. Маловато как то было участников.
    Дискатека в СВ мне понравилась. Под миксы СМа Хотелось танцевать! Простите, но Осты всегда можно послушать дома!!! Натанцевалась я до упаду.
    2-го мы были в ДК как штык с апаратурой и вещами на перевес. Начало затянули, для нас это играло ключевую роль так как билеты брались на вечер. опаздывать на поезд не входило в наши планы. Косплей мне понравился, в этом году было намного больше качественного косплея. Сценки тоже порадовали. Дворецкий жог! Ещё мне понравилось выступление "Ai no Senshi", Файтинг дримерсов, Окна. Нягиев узнавался задолго до сценки Караокеры тоже порадовали, даже Реноа пела лучше чем в прошлом году! Невпечатлило выступление Стим энжелсов, у них всё время что-то отваливалось оО Их Венера лениво открывала рот под фанеру. А вот анти героя я вообще неопознала! И само выступление было как то зантянуто, под конец мне даже захотелось заснуть =_= Дефиле вышло насыщеным, было сложно выбрать за кого именно отдать свой голос!
    Мимико- ты лучшая Сакура! Силис- молодца, из тебя вышел трушный В. Дворецкий жог! Метание вилок и ножей покорили моё сердце!
    После финального закрытия мы мигом собрали шмот и вылетели на улицу ловить такси. Самое смешное в том что под Львовом мы вспомнили про тент забытый в ДК.
    Востаннє редагував Shiori: 04.08.2009 о 23:28.
    " Фуражка, плётка, вазелин..."
    (c) стих о Чёрном Властелине

Люблю смотреть на воду, огонь и как два педрила вставляют друг другу!
    верховна Львівська яойщицо

Мега гуру Учасник WR Team Аватар для Triela
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    1.018

Типово

Загалом вони дуже і дуже позитивні.
    Можливо на це вплинуло те, що це перший раз коли ми брали участь в фестивалі, тобто щось робили, готували і там чимось займалися а не просто сиділи і переварювали інформацію.

Пятниця: переїзд пройшов пречудово, враховуючи що всі чотири місця були наші. А в Діми в сумці знайшлися три лаки( білий, чорний і червоний))))ю
    Розселення як завжди було з приколами. тут я в принципі не сильно дивуюся, добре хоч цього разу точне місцезнаходження хат було наперед відоме.

Субота: Цього разу фестиваль пройшов без участі "Кантабіле"....тут були двоякі почуття. З одного боку я б послухала щераз їх скрипки, вони чудові, а з іншого, там крім скрипок є інструменти які краще нечути(((((( Одним словом їх відсутність анітрохи не повпливала на перший день. Ідея з шкільним фестивалем була дуже хороша. Може я багато непобачила( так як малювала) але зато отримала море задоволення від самого процесу)))))
    Потім ми перемістилися в клуб СВ.
    Клуб особливо не змінився за останній рік ( принаймі з середині) ті ж діванчики, ті ж рибки, єдине сцена гарно блимала, я минулого року такого не помічала. А також була справжня дискотека (нагадала мені Пікассо ^_^)

Неділя:Найбільше мене порадувал косплей група Niji no Ninji-n і їх косплей Чорного Дворецкого. Дуже шкода що вони рано поїхали, нащастя залишився Гробовщик)))))
    Взагалі косплей був на хорошому рівні я побачила парочку дійсно зачотних.

Окреме слово про сценки - минулого року вони були на набагато нижчому рівні ніж цього року. Сценка по Дворецькому супер, те що вони не використовували своїх голосів було тільки в плюс, інакше образ би був зіпсований, а так все ідеально))))
    Оранський Хост клуб - гарна гра))) особливо Морі-семпай, виглядав пофігістично)))), а коли він з Хані-семпаєм вибігли танцювати....уууууу
    Окна - ржачно я їх неперварюю, тому стьоб оцінила.

Звичайно були і промахи. Перший найвідчутніший - це звук, він любив пропадати. А раз взагалі запищало на цілий зал....вухам було весело))))
    Плюс деколи включали не у музику і вихід учасників, затримувався, але то таке.
    Незрозуміло чого стояв екран збоку, я думала там будуть крутити ролики з Аніме на які робили косплей, але такий ролик прокрутили лише один.

Все дійство зайняло дуже багато часу, тому на вокзал ми спішили як могли. Але добралися швиденько і ще трохи чекали потяга.
    Додому я приїхала по 12-й і ледве дихала ...а зранку прийшлося вставатина роботу.
    Але якщо хтось мене спитає "Чи то тобі треба було?" я скажу "Треба"....

Я пишу погано, тому не буду більше напрягати вам мозги.... дякую за увагу))))
    Ты как хочешь, а я поехала
    (целую, твоя крыша)

Писака Аватар для linayre
    Звідки Ви
    Львів
    Дописи
    140

Типово

Моя черга поділитись враженнями. А вражень море як і море задоволення, позитивних емоцій і приємних спогадів від яких так важко отямитись. Це була чудова поїздка, чудові три дні в неперевершеній компанії, чудовий фестиваль. Отже, по порядку.
    У п"ятницю зранку мені як зажди забракло кількох хвилин і з дому я вилетіла дещо неукомплектована. Той факт, що у моєму переліку необхідних для подорожі речей не всюди можна було поставити галочку, мене дещо тривожив, зате на вокзалі я була рівно в назначений час. Мене відразу потішили моєю футболкою з Вегетою, а ще здачею, якій я зраділа не менше, ніж самій футболці)). Той факт, що нас розкидало по цілому вагоні, ще й по верхніх полках, мене турбував недовго, бо я відразу знайшла собі порожнє тепле містечко біля Кайтен, Тайорі, Тріели і Діми. Гра в карти складалась для мене напрочуд успішно, тому дорога минула швидко і приємно. Бігати в пошуках квартир було дещо втомлююче, але своєю квартирою я залишилась задоволена. Ще більше задоволена я була квартирою групи ВіКея, в якій ми опинились після традиційного обіду в піцерії і приємних хвилин очікування в парку на лавочках. Весь вечір ми з Тріелою ліпили суші на її затишній кухні з неперевершеним видом з вікна. Коли я нарешті потрапила додому, вже стемніло. Посиденьки за чашкою чаю (а компанію я собі випросила у Шіорі сама))), довгоочікуваний душ в паскудненькій ванні, ще кілька хвилин лінивих розмов перед телевізором і ми розлізлися по ліжкам. Особисто я зручно вмостилась у своєму незмінному спальнику, щоправда мені в ньому було дещо жарко.
    Суботній ранок розпочався вже з сьомої години. Сніданок (за який мені довелось вислухати критику Нахасакі ), душ, швидкі збори, марнотратна поїздка на таксі і ось ми вже в центрі на місці проведення фестивалю. Саме місце потребує окремого компліменту, - компактно, в самому центрі, краще й бути не могло. Особливо, якщо згадати, як минулого року ми два дні ганяли по цілому місту. Після того як ми розклали свій тент, я деякий час ходила і за звичкою обурювалась, де врешті-решт офіційне відкриття і скільки ще чекати, аж поки раптово не усвідомила, що вже чудово проводжу час, - я в симпатичній, затишній місцині біля парку в компанії хороших любимих людей, а навколо ще повно цікавого анімешного народу, чудова погода, грає непогана музичка і розваги вже тривають, без будь-якого офіційного відкриття. Так і минула половина дня - суцільна благодать. Після цього знову був традиційний обід в традиційній піцерії під час якого я бігала в магазин за залишками провізії для суботнього вечора. Ще одна поїздка на таксі і ми опинились біля знайомого СВ. Що можу сказати про дискотеку... ну, не люблю я дискотек. Можу потанцювати деякий час і навіть отримати від цього задоволення, але зрештою мене швидко охоплює нудьга і я йду втикати за столик. Мені хотілось року! Але діджеєм нашим я пишаюсь, - хороший чувак, молодець. Власне я пишаюсь і всім нашим клубом і гордість за всю нашу велику чудову команду мене переповнювала всі три дні. Нарешті настав довгожданний суботній вечір, до якого ми готувались давно і скурпульозно. Тут особливу подяку мушу висловити Тріелі, яка з неперевершеним ентузіазмом взялась за реалізацію всіх наших планів. Вже повернувшись додому, я виявила, що втратила свою Анархію, яку незмінно носила на шиї вже багато років. Це єдиний справді прикрий для мене момент, що стався в Хмелі.
    Неділя - на жаль, останній день фестивалю. Цей день був максимально насичений. Зібравші всі свої манатки ми попрощались з нашими квартирами і приїхали (знову ж таки на таксі) до Будинку культури. Відкриття затягнулось і ми встигли і полазити по місту і посидіти на сходинках площі і вдосталь постояти під дверима. Зате коли нарешті все почалось, я була просто в захопленні від побаченого. Було дуже багато справді якісних речей. Чудово зроблені косплеї, продумані цікаві сценки, - деталізувати всі враження часу не вистачить. Звісно, були і недоліки, але чесно, - я вже майже не пам"ятаю які)). Якщо коротко, то серед сценок перший виступ справді був ідеальним, але переможці також були на високому рівні. Розчарувала перемога малої Сакури. Терпіти не можу цього надмірного захоплення дітьми. Сама ж вона нічого не робила і перемогла лише тому, що ще мала. А хороших костюмів і образів було дуже багато, аж очі розбігались. Ну, писати ще можна було б довго, але хто це все буде читати)). Фестиваль закінчився, ми речі в руки і бігом до таксі, а там вокзал, поїзд, в якому нас знову розкидало по всьому вагоні, і зрештою, рідний Львів. Хмельницький фест залишився в минулому... що в нас далі по програмі?)
    It's all in our mind

Мудило Скам'яніле Учасник WR Team Аватар для Nahasaki
    Звідки Ви
    リヴィウ
    Дописи
    857

Типово

Мій звіт тут:
    http://nahasaki.livejournal.com/4578.html

Фото наших людей тут:
    на ФТП:
    /-=Upload=-/III Seiza Ultimate/
    /-=Upload=-/Seiza ult. III 2009(foto SilliS)/

Окремо фотки та відео з фотоапаратів від аніме КПІ тут:
    ftp://ftp.uanime.org/pub/Animka/2009...ate%20III.src/
    Востаннє редагував Nahasaki: 06.08.2009 о 15:31.
    THERE IS INSUFFICIENT DATA FOR A MEANINGFUL ANSWER

Тихий мембер Аватар для Шаннар
    Звідки Ви
    Lviv (ex-Kiev)
    Дописи
    32

Типово

Цитата Допис від Nahasaki Переглянути допис
    Мій звіт тут:
    Окремо фотки та відео з фотоапаратів від аніме КПІ тут:
    ftp://ftp.uanime.org/pub/Animka/2009...ate%20III.src/
    JFYI: там фото й відео не від нас, а лише публічне зі списку Dei. Anime-KPI хіба що хостінґом допомагає.
    Anime-KPI: сайт (не)КПІшних (не)анімешників
    [Інтенсифікація Розуму] | [Розставимо крапки над i, ї та ё]

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Чесно кажучи, тяжко вас зрозуміти, шановні.

Я на весь цей #баний стид взагалі не можу дивитись (на прикладі 3-ї Сейзи)

Разом десь виїхати, покиряти в поїзді, затусити в когось нахаті – це ясно. Але ходити на то УГ, ше й платити за то бабки… Чесно – було би шось подібне у Львові з вільним входом – не пішов би.

..От такі справи. Напевно, я не труЪ…(

Пік тотально релейтед (з 3-ї сейзи, кста))

З.Ы. Для особливо обдарованих оленів нагадую, що все ІМХО))

Тихий мембер Аватар для Шаннар
    Звідки Ви
    Lviv (ex-Kiev)
    Дописи
    32

Типово

Цитата Допис від Tar67 Переглянути допис
    Я на весь цей #баний стид взагалі не можу дивитись (на прикладі 3-ї Сейзи)
    Про що саме річ? Там багато чого було.

Але ходити на то УГ, ше й платити за то бабки…
    Гроші, якщо я правильно розумію, лише за паті у клюбі брали. Чи ні? Кто не бажав — їхали до Меджибожу, чи ще якось весело гаяли час.

..От такі справи. Напевно, я не труЪ…(
    Може просто мєсьє соціофоб та луркойоб?
    Anime-KPI: сайт (не)КПІшних (не)анімешників
    [Інтенсифікація Розуму] | [Розставимо крапки над i, ї та ё]

Мудило Скам'яніле Учасник WR Team Аватар для Nahasaki
    Звідки Ви
    リヴィウ
    Дописи
    857

Типово

Тарас, а як же "випити водки, та поржати з някаючих дітей" ?
    THERE IS INSUFFICIENT DATA FOR A MEANINGFUL ANSWER

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •