Сторінка 8 з 8 ПершаПерша ... 678
Всього знайдено 74, показано з 71 по 74.

Тема: True Swords for Anime-fans.

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

З того ж джерела -- гострий як бритва сабж непридатний для розрубування обладунку.. (недосл.)

Типово

Що ти маєш на увазі?

Специфіка японських обладунків така, що в бою в першу чергу стараються вразити неприкриті обладунком частини тіла або бити в стики між пластинами. Наприклад, в шию, коліно, підрубаючий удар знизу в пах і тому подібне. Власне перерубати лати ніхто не старався. Хоча розкроїти шлем катаною при достатній силі реально.
    Варто згадати цікавий факт. Думаю всі бачили меч Клоуда з Final Fantasy 7. Так от, цей меч мав реальний прототип в стародавній Японії. Основною задачею воїна з таким мечем було перерубати ворожого наїздника разом з конем. Після чого в рух йшов звичайний меч.

Бєлакурая бєстія Аватар для Tar67
    Звідки Ви
    Бандерштат
    Дописи
    2.045

Типово

Це не я маю, це педівікія має :

"Следует различать возможности меча для разных ситуаций. К примеру, заточка меча для наибольшей остроты (для трюков с разрезанием платков в воздухе) окажется непригодной для прорубания доспеха"

Відносно перерубування шоломів – ну хіба-шо східні майстри їх з бляхи робили). А взагалі товщина металу шоломів значно більша за товщину пластинчатої броні.

Думаю всі бачили меч Клоуда з Final Fantasy 7. Так от, цей меч мав реальний прототип в стародавній Японії. Основною задачею воїна з таким мечем було перерубати ворожого наїздника разом з конем. Після чого в рух йшов звичайний меч.
    Не йшов. Такі воїни були атакувального плану і після першого ж завданого удару , як правило, помирали, позаяк крім великого дворучного меча у них ніц не було (по скандинавським джерелам).
    Про джапан не знаю, цікаво би ссилку на якісь документи глянути.

Типово

"Следует различать возможности меча для разных ситуаций. К примеру, заточка меча для наибольшей остроты (для трюков с разрезанием платков в воздухе) окажется непригодной для прорубания доспеха"
    Це так. Чим гостріша заточка, тим більша імовірність, що при ударі десь буде зазубрина, а це уже вірний шлях до перелому клинка.

Не йшов. Такі воїни були атакувального плану і після першого ж завданого удару , як правило, помирали, позаяк крім великого дворучного меча у них ніц не було (по скандинавським джерелам).
    Про джапан не знаю, цікаво би ссилку на якісь документи глянути.
    Я сам цю інфу колись на якомусь форумі найшов, там навіть конкретна назва такого меча приводилась. Але інші джерела, які я читав про таке не згадують, тому на 100% нічого гарантувати не можу.
    Якщо цікавить японська катана, то можу порадити почитати книгу А.Хорева "Японский меч. 10 веков совершенства."

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати теми
  • Ви не можете писати дописи
  • Ви не можете долучати файли
  • Ви не можете редагувати дописи
  •