КПК

Показати повну версію : Музыка на анимешных дискотеках. =^^=

real_sm
11.06.2009, 16:04
C 2003-го года на Украине проводятся аниме-вечеринки, частым атрибутом которых есть анимешная дискотека.
Что это: утренник или серьезное мероприятие? С одной стороны, нужна "тематичность": кавайные песенки и всяческие анимешные ОСТы. Но только ритм у такой дискотеки будет слишком часто меняться. С другой стороны, ритмических анимешных треков намного меньше, чем простых. То есть, сводить анимешные треки очень сложно и всякий диджей, который играет анимешную музыку - либо гений, который сводит ее, либо просто "плейстоппер" (не сводит музыку, а просто останавливает первый трек и запускает второй).
Как тут быть? Разбавлять клубной анимешную музыку клубной электронной? Какие ваши мысли по этому поводу? Какой вы видите анимешную дискотеку?

Sakura
11.06.2009, 18:21
о, це гарне питання! якщо чесно, то я ще не була ні разу на таких вечірках, але думаю, що всеодно краще, коли той, хто займається музикою не просто переключає треки, а якось їх сортує. це має бути хтось, хто в тому якось орієнтується, або кому допомагають зорієнтуватися. ну, і якщо чесно, то музику треба брати з тих аніме, які люблять, які відомі і т д.

Tar67
13.06.2009, 01:39
Какой вы видите анимешную дискотеку?
Півас, яга, сємкі, някаючі дєвачкі-косплеєри, шо скачуть під ОП з Нарути, під кінець -- драка між нарутардами і любителями Хлорки, повний погром і покатушки з мєнтами. В ідеалі.

Головне -- щоб ніякого бидла ^__^

...А взагалі -- з якою метою цікавитесь, шановний ? Не як бунт проти Оптімуса затіваєте ?..

real_sm
13.06.2009, 10:45
Sakura, тоді питання полягає в тому, як перебрати ті теребайти музики, щоб вибрати матеріал для декількагодинної дискотеки? А головне, де ті теребайти взяти? %) Хтось, взагалі, пробував аналізувати анимешну музику на "клубність" (можливість програвання такої музики в нічних клубах)? %) Якщо об'єднати сили, можна навіть якусь арт-группу створити. >_> Мрії, мрії...

Tar67, oh, yeah. Якщо сидіти "на гальорці", то достатньо і пива + полахати над нарутофагами. Але ж організаторам можна хоч спробувати трішки вирости з дитсадочкових пострибанок під зовсім неритмічну музику. Тоді й "гальорка" буде залучена до танців. Чи не так?
А щодо Оптімуса - тут теза звучить так: "обирай вітчизняне". ^_~

Tar67
13.06.2009, 13:57
1) Як перебрати і де взяти

Задрочувати Тенші, якшо цікавить саме ВІАБУШНА діскатєка. Якшо не конче -- можна спробувати замутити шось типу 410, по реквестах публіки тобто(оптимальний варіант, ящитаю)
От тікльки як формувати плейліст і зводити треки, ХЗ)

2) Ок. Тоді до тебе таке питання : діскатєка як така, "по визначенню" -- серйозний захід, чи утрєннік для діток постарше, як думаєш ?

Tayori Momoshi
14.06.2009, 12:09
Ріал СМ - я сворила на фтпшці папку, куди закинула деякі анімешні треки. Більшість з них самі по собі дискотечні, тому роботи з ними буде менше.
По сортуванню?
Ну ніяких повільних музичок чи непонятно якого біту. Краще вибирати щось активне і мелозвучне. Також як міксувати? Ну раджу з кожної пісні робити плавний перехід на іншу як і роблять на звичайних дискотеках, змішуючи під кінець дві пісні і переходячи з одної на іншу. Також можна додати деякі свої звуки, щоб звучало непогано. Якщо ти маєш доступ до ФТР то зайди туди і скачай ці треки, які знах. в папці Music for Seiza Ultimate III.
Особисто раджу вже починати щось придумувати і пробувати, щоб потім було краще і легше)))

real_sm
15.06.2009, 12:49
Задрочувати Тенші, якшо цікавить саме ВІАБУШНА діскатєка.

ЩІТО?

Якшо не конче -- можна спробувати замутити шось типу 410, по реквестах публіки тобто(оптимальний варіант, ящитаю)

"410"? Це якийсь внутрішній таємний код?

2) Ок. Тоді до тебе таке питання : діскатєка як така, "по визначенню" -- серйозний захід, чи утрєннік для діток постарше, як думаєш ?

На мою думку, це залежить від того, як до цього поставляться організатори. Уяви, що ти приходиш на вечірку з настроєм полахати, випити водки та погнати з някаючих дітей, а тебе зустрічають 10 кіловат звуку та лазерне шоу. Невже після цього твій настрій не зміниться на більш серйозний?

Ріал СМ - я сворила на фтпшці папку, куди закинула деякі анімешні треки. Більшість з них самі по собі дискотечні, тому роботи з ними буде менше.

Діло за аккаунтом.)

По сортуванню?
Ну ніяких повільних музичок чи непонятно якого біту. Краще вибирати щось активне і мелозвучне. Також як міксувати? Ну раджу з кожної пісні робити плавний перехід на іншу як і роблять на звичайних дискотеках, змішуючи під кінець дві пісні і переходячи з одної на іншу. Також можна додати деякі свої звуки

Thanks, Captain Obvious!

Особисто раджу вже починати щось придумувати і пробувати, щоб потім було краще і легше)))

Thanks again!

Nahasaki
15.06.2009, 14:03
Знов потрібна допомога Капітана?

Задрочувати Тенші, якшо цікавить саме ВІАБУШНА діскатєка.

tenshi.ru/anime-ost/ - ресурс з остами. віабушна=японофільська.

"410"? Це якийсь внутрішній таємний код?

Так. В ньому закодоване іміджбордівське радіо http://410chan.ru/r/ на якому музон реквеститься прямо в ефірі (через жаббер конференцію, або прямо через борду).

Ну раджу з кожної пісні робити плавний перехід на іншу як і роблять на звичайних дискотеках, змішуючи під кінець дві пісні і переходячи з одної на іншу.

..."звичайних дискотеках"...

Фігасє справді? Шо ж за дискотекти такі? Я то думав там авторський музончік ЖДеї крутять, який самі і міксують.... А тут просто плейлістінг через кросфейд, для якого і жидея не потрібно. Можна справді за відключений пульт стриптизерку поставити для пантів.

Також можна додати деякі свої звуки

Вав. Давайте конкурс звуків влаштуємо, шоб потім їх додавати.

real_sm
16.06.2009, 00:27
Знов потрібна допомога Капітана?
tenshi.ru/anime-ost/ - ресурс з остами. віабушна=японофільська.

Зрозуміло, дякую.

Так. В ньому закодоване іміджбордівське радіо http://410chan.ru/r/ на якому музон реквеститься прямо в ефірі (через жаббер конференцію, або прямо через борду).

Ще раз дякую.

там авторський музончік ЖДеї крутять, який самі і міксують....

Зважаючи на те, що таким способом великого розмаїття стилів та звучань отримати не можна, то саме _такі_ сети лунають тільки на спеціальних вечірках. Зовсім спеціальних. (http://www.youtube.com/watch?v=B6SM3gndves)

А тут просто плейлістінг через кросфейд, для якого і жидея не потрібно.

Ну, не зовсім так. Писалось про цікавіше зведення.

Nahasaki
16.06.2009, 22:28
Доклав трошки віабушного хаусу. Папка "Minamotrance".

real_sm
17.06.2009, 00:16
Доклав трошки віабушного хаусу. Папка "Minamotrance".

源屋 feat. 鈴木ななこ - Love Colors - просто великолепие!!! Если можно, напишите хотя бы названий похожего!

IgorekmaG
18.06.2009, 10:25
Підкинув в папку Нагасакі два музона Perfume - Computer City, Perfume - Electro World.
Рекомендую Electro World :)

Autosave
20.06.2009, 11:00
А-а-а-а!!! хочу на анимешну дискотеку! може хтось підкаже, де і коли воно все відбувається?

Nahasaki
20.06.2009, 11:55
А-а-а-а!!! хочу на анимешну дискотеку! може хтось підкаже, де і коли воно все відбувається?

Use the anifest (http://anifest.in.ua), Luke!

Tar67
20.06.2009, 22:23
Ящитаю, шо цінність Таорі полягає не у виконанні нею функцій Капітана, а у щирому бажанні допомогти, а також в сісь можливості використання її у запропонованому Нагасаком варіанті (да-да, Таорі, це був комплімент, можеш потіскати (тм) мене пізніше)

Тепер по темі.

Короче, думаю, шоб з розумним виглядом лайдосити про такі теми, потрібно уточнити поняття.

ІМХО, японофільна (доречі, прикольне слово)) клубна музика -- це http://rghost.ru/267155.
Знаю таких речей -- можна на пальцях порахувати (правда, на глибоку обізнаність у яп. клубній музиці не претендую).Це типу рас.

Типу два.
Навіть якщо зліпити докупи шось більш-менш годне, вийде 1-2 мікси "клубняка". Просто "ритмічно-танцювального" -- 3-5. І все. Після того нарід почне відкривати бузі і вопрошати "чо за нах, пане діджей, зоєбав вже одно і то саме крутити (нікому нічого не нагадує ? ;))
Так шо "розбавляти" прийдеться полюбому, я думаю

І типу три.

Уяви, що ти приходиш на вечірку з настроєм полахати, випити водки та погнати з някаючих дітей, а тебе зустрічають 10 кіловат звуку та лазерне шоу...і квтчасті труси Оптімуса. А взагалі -- мабіла у мене поки-шо робоча, так якого дідька мені туда ходити ?)

http://wra.com.ua/forum/photoplog/images/210/1_lain_41_800.jpg
Баяниста нагрузка .жпг

Autosave
21.06.2009, 16:49
Типу два.
Навіть якщо зліпити докупи шось більш-менш годне, вийде 1-2 мікси "клубняка". Просто "ритмічно-танцювального" -- 3-5. І все. Після того нарід почне відкривати бузі і вопрошати "чо за нах, пане діджей, зоєбав вже одно і то саме крутити (нікому нічого не нагадує ? ;))

Ну чого ж ліпити, є досить пісень нормальних з тих же аниме, під які можна нормальпо погрицувати, тим паче, якщо це аніме вечірка, то підрозумівається, що на ній буде більшість людей яких хоч якимось боком можна приписати до Отаку. а раз так, то більшість пісень будуть їм знайомі і танцюватиметься під таку музику буде досить вільно і легко. Хоча діджея все таки треба, бо крутити треки на вінампі це рівень сільського клюбу, а парочка діджейських замутів реально порішає загальний настрій на такій паті.

Tar67
22.06.2009, 22:53
Слухай, ти часом не родич Таорі ?

Autosave
23.06.2009, 16:35
Слухай, ти часом не родич Таорі ?
це ти мені ? :28: а що, чимось схожий?

Tar67
23.06.2009, 20:13
Ога. Оригінальним ходом думки і стилем її викладення))

Sandro
25.06.2009, 03:11
Залив на фтп:
ftp://wra.com.ua/-=Music=-/Music for Seiza Ultimate III/new/ - ремікси на опенінги Higashi no Eden і Aria.
ftp://wra.com.ua/-=Music=-/Music for Seiza Ultimate III/Toradora/ - пісні з Торадори.
ftp://wra.com.ua/-=Music=-/EXIT TRANCE PRESENTS/ - 2 гб трансових клубних реміксів на анімешні опенінги і інші відомі в фендомі пісні (напр., Карамельдансен, Полька Єви і т.д.). Для дискотеки, думаю, саме те, що треба.
ftp://wra.com.ua/-=Music=-/Perfume/ - дискографія Perfume.
Забираємо.

Autosave
25.06.2009, 11:27
Залив на фтп:
ftp://wra.com.ua/-=Music=-/Music for Seiza Ultimate III/new/ - ремікси на опенінги Higashi no Eden і Aria.
ftp://wra.com.ua/-=Music=-/Music for Seiza Ultimate III/Toradora/ - пісні з Торадори.
ftp://wra.com.ua/-=Music=-/EXIT TRANCE PRESENTS/ - 2 гб трансових клубних реміксів на анімешні опенінги і інші відомі в фендомі пісні (напр., Карамельдансен, Полька Єви і т.д.). Для дискотеки, думаю, саме те, що треба.
ftp://wra.com.ua/-=Music=-/Perfume/ - дискографія Perfume.
Забираємо.
Сандро збирай оце все разом в один плейлист, винось з хати диван і стенку зі склом решту меблів, притащим колонки і робим в тебе на хаті аниме паті :40:

Tar67
25.06.2009, 12:02
Якшо Піт не буде на руках носити Таорі, то диван виносити не треба. ІМХО.

Autosave
25.06.2009, 15:17
Якшо Піт не буде на руках носити Таорі, то диван виносити не треба. ІМХО.

я так поняв ти ідею замутити мінідескатеку в аниме стилі у сандро на хаті підтримуэш, нє? :07:і

Sandro
25.06.2009, 15:31
підтримуэш, нє?
нє
//////////////////////////////

Autosave
25.06.2009, 16:04
нє

:39: а я так надіявся, вже й заготовив список всього шо тре купити з хавчика і дістав з шафи набор незмивемих маркерів для графіті на стінах та паркеті :62:

//////////////////////////////

Sandro
25.06.2009, 16:18
а я так надіявся, вже й заготовив список всього шо тре купити з хавчика і дістав з шафи набор незмивемих маркерів для графіті на стінах та паркеті
ЛОПАТА
//////////////////////////

Autosave
25.06.2009, 16:20
ну ладно це я жартую звісно. а я б поїхав кудись на аніме патю, але блін воно все в києві переважно відбувається, то для мене задалеко раз, а два я в києві фіг знайду щось, все що я там знаю приблизно це як на метро до вокзалу доїхати. от десь бі в Львові чи в фраківську, та чи в Тернополі то я б натішитись не міг. шкода в нас Аніме рух розвинений на нульовому рівні. хоча дискотеки є нормальні і в нас, могли би й замутити, от тільки громадкість в мому місті не сприйме я думаю.

Sandro
25.06.2009, 17:48
Ну в даній темі якби обговорується підбірка музики на дискотеку на майбутньому фесті в Хмельницьку на початку серпня, від Тернополя не так вже й далеко.

Autosave
25.06.2009, 18:13
Ну в даній темі якби обговорується підбірка музики на дискотеку на майбутньому фесті в Хмельницьку на початку серпня, від Тернополя не так вже й далеко.

Хмельницьк канає норм. поїду мабуть якщо накладок не буде.

Sandro
25.06.2009, 19:19
Мєчтаєм відєть.

Tar67
25.06.2009, 19:23
нє
)) Дивно, чому б це ?))))

IgorekmaG
25.06.2009, 19:32
Tar67
В нього хата маленька, всі не помістимось, тим більше сусіди з верху та з низу будуть буянити))

Tar67
25.06.2009, 19:44
Хата не маленька, на сусідів пох до 23.

Думай, Ігорьок, думай :) (Відповідь є в цій темі)

Алсо, чекаєм коментарів Сандро))...

Tayori Momoshi
25.06.2009, 23:20
Так не трогати Сандро і його чудової хати ))
А-то приставим двух бодігардів до його хати і нікого не пустим ))

Ріал СМ - ну як там робота? вже починав щось робити? виходить щось?

Tar67
25.06.2009, 23:49
ТАорі, нафіг бодігардів ? Хіба нам не досить його "нє" ?

Tayori Momoshi
26.06.2009, 16:21
ТАорі, нафіг бодігардів ? Хіба нам не досить його "нє" ?

Все, не флуди. А-то я через тебе засмічую цю тему.

real_sm
28.06.2009, 09:26
Робота робиться. (тм)

Autosave
08.07.2009, 12:35
На рахунок музики ось такої, чи нема в когось архівчика пісеньок хоча б на 30 хороших анимешних щоб залити на аплоад (чи куди вам зручніше буде) і мені ссилочку. бо дуже хочу пплейлист обновити. я звичайно качаю й сам, але по 1-2 пісні якщо дивлюся аниме і сподобається музика але той процес дуже довготривалий по 4-8 пісень в місяць

Tar67
25.07.2009, 11:21
Пользуйся)

http://rghost.ru/365079

real_sm
02.08.2009, 20:32
Кто ездил на третью Сейзу, прошу комментировать. Кто не ездил, предлагаю прослушать промо-сеты: хардкор (http://webfile.ukrwest.net/download.php?file=2222009-07-17_23h28m42.mp3), транс (http://webfile.ukrwest.net/download.php?file=7971.mp3).

Lopar
03.08.2009, 08:51
и шо, таки оба анимешны? ))

real_sm
03.08.2009, 09:16
и шо, таки оба анимешны? ))

Ты же слушал. Не анимешные, но японские, по крайней мере. Требовать рафинированной танцевальной _анимешной_ музыки в сетах - это как-то слишком, ИМХО.

Те же Caramell, которые ставила Нурико на танцевальный конкурс - шведы, если что.

Nahasaki
03.08.2009, 09:27
Послухай цей подкаст (http://animevolna.org/node/39) - там про тебе говорять десь з 39-ї хвилини. Мабуть вони не правильно зрозуміли все... Там же можеш прокоментувати.

real_sm
03.08.2009, 10:36
Послухай цей подкаст (http://animevolna.org/node/39) - там про тебе говорять десь з 39-ї хвилини. Мабуть вони не правильно зрозуміли все... Там же можеш прокоментувати.

Прокомментировал, спасибо. %)

real_sm
07.08.2009, 15:32
Для тех, кто не был на пати, залью свои сеты оттуда. Качество паршивое, так как писалось на камеру в зале.
Club House set (http://rapidshare.com/files/266520685/CJ_D.Mah_-_2009-08-01_Live___Club_SV_Anime_Party__Part_1_.mp3).
Club House, Disco House set (http://rapidshare.com/files/266522039/CJ_D.Mah_-_2009-08-01_Live___Club_SV_Anime_Party__Part_2_.mp3).
Hardcore, Eurobeat set (http://rapidshare.com/files/266523576/CJ_D.Mah_-_2009-08-01_Live___Club_SV_Anime_Party__Part_3_.mp3).
Hardcore, Eurobeat set (http://rapidshare.com/files/266840524/CJ_D.Mah_-_2009-08-01_Live___Club_SV_Anime_Party__Part_4_.mp3).
Hard House set (http://rapidshare.com/files/266841092/CJ_D.Mah_-_2009-08-01_Live___Club_SV_Anime_Party__Part_5_.mp3).

Triela
08.09.2009, 15:15
real_sm, а можна виковиряти окремі мікси ?
Ти був до фесту виклав сюди два мікси один з них на 6-ть пісень довжиною 28.15 хв, і там друга і четверта пісні (перший і другий опенінг з Саду грешніков: граніца пустоти) може вони в тебе є десь окремо?
бо міксовий варіант мені більше подобається ніж оригінал.....

awaton
21.10.2009, 14:28
ОоОоОоОо кульний розділ)

Untodia
23.10.2009, 17:44
собственно все просто: что для вас первично - музыка или текст?

Nahasaki
23.10.2009, 17:56
А шо хтось на таких дискотеках вдумується в глибину текстів пісень? о__О

Tar67
23.10.2009, 19:30
что для вас первично - музыка или текст?

Пєрвічно на любій діскатєці -- шоб калонки чотко басили !

Tayori Momoshi
01.12.2009, 18:43
І справді, на дискотеці люди думають тільки про :
-танці
-дівчата/хлопці
- бухалово
- рульний музон
Тобто ніхто не вслуховується в слова, тай 95% японської не знають, якщо вже на то пішло.
Я ще з петі з Хмеля зробила собі важливе зауваження, що люди не цінять роботу Діджея на таких аніме вечірках, і не розрізняють міксів від реміксів. Тому думаю, що на наст. паті просто не треба так напрягатись з міксами, які оцінять одиниці - бо вони знають що це таке, а просто зробити прості ремікси і попивати пивко за пультом управління ))

Nahasaki
01.12.2009, 19:39
а просто скачати прості ремікси і попивати пивко за пультом управління ))

Фіксед.

- рульний музон

http://gopstop.org/wp-content/uploads/2008/01/diskostrelka.jpg

Tayori Momoshi
01.12.2009, 19:54
Мирослав - в точку х)

Tar67
01.12.2009, 20:17
І справді, на дискотеці люди думають тільки про :
-танці
-дівчата/хлопці
- бухалово
- рульний музон
Тобто ніхто не вслуховується в слова, тай 95% японської не знають, якщо вже на то пішло.
"Вот ведь маладьож пашла блять, мне аж стыдна за нєйо" (Красная Плєсєнь)

Tayori Momoshi
01.12.2009, 20:58
Як же ж некультурно матюкатись Тар - ай яй яй х) Навіть якщо це і цитата, міг би мати позакривати

Nahasaki
01.12.2009, 21:17
"Блять" це не матюк, так само як і "бля". Це просто зацензурені варіанти слова "б*ядь" (блудниця, заблуджена), яке давненько заборонила всім відома Катька, і відтоді це матюк.

Tar67
02.12.2009, 01:25
Нах

О_о афігєть, шо правда шолє ?

Таорі

Який смисл закривати мати взагалі ? Всі тут великі дітки і знають ці слова.
А деякі ше й від мультиків про статеву єблю з аморальним контентом тащаться... ;)

Tayori Momoshi
02.12.2009, 02:00
Мирослав - мене це не цікавить, це все одно вульгарні слова. Зауваж як ти нервуєшся, коли я бодай одне таке слово скажу, а тут такі слова захищаєш. о_О

Тар - тут на форумі є й люди не з ВРу. І по скільки їм років ти вже вибачай не знаєш. При тому всьому є велика вірогідність, що тут є люди менше 16ти. + Дорослі ми, чи ні, це не від цього залежить, а від культурного спілкування. Тай який ти приклад приводиш молодому поколінню?
Хочеш, щоб у нас тут гопарі розвелись? х_х

Tar67
02.12.2009, 09:16
Гы, чё ? Фото молодого покоління кількома постами вище, подивись ше раз на їхні бузі і повтори мені свою анотацію ше раз )

2) Я не думаю, шо ти шибко багато зрозумієш з наступної фрази, але інтелігент і інтелектуал -- це трохи різні речі. Можна сказати, шо інтелектуал дуже часто використовує засоби виразності значно ширшого спектру, ніж інтелігент (інтелігенту подібна лексика навіть в голову не приходить).
Не так шоб я косив під інтелектуала (і так не вийде, ггг), але я віддаю перевагу оцінювати інформацію по змісту, а не по формі. Крім того, Лєнін, шо всєгда живой, казав, шо інтелігенція -- кал і тому маст дай )) ( треба взнати, шо раціональне зерно в тому таки є)

Короче, як дохтор, я прописую тобі перечитати всього Подерев*янського (візьмеш у Наха). Значно наочніше + лулзи овер 9000, повір )))

П.С. Подивися тему "лол, передостанній пост. 7-й клас це скільки років ?)